Лікар Отоларинголог Шмарова Світлана Вікторівна на Doc.ua

Лікар першої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Діти
ЛОР лікар першої категорії з десятирічним досвідом роботи консервативного і кріолікування захворювань верхніх дихальних шляхів: риніти, синусити, фарингіти, аденоїди та ін.
КріоЛОРіка, медичний центр
<p>Консультация и осмотр - 200 грн.</p> <p>Консультация и осмотр врача с назначением схемы лечения - 280 грн.</p>
пр. В. Лобановского, 5 ана карті
Солом'янський
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
20 Відгуки
Татьяна 05 Лютий 2018
Хороший врач. Мне нравиться очень. Я к ней не первый раз хожу.
Кирилл 08 Грудень 2017
Хороший доктор, уже не первый раз к нему ходим.
Анна 18 Серпень 2017
Понравилась работа врача.
Светлана 05 Жовтень 2016
Врач внимательная и компетентная, все было прекрасно! Приду через месяц на криодеструкцию, уже ее рекомендую.
Елена 22 Січень 2016
Прийомом задоволена. Єдине, що не сподобалось - специфічний запах від інструментів: під час процедури (а я робила кріодеструкцію мигдалин) я побоювалась, щоб не спрацював рвотний рефлекс від цього запаху, а після процедури даний запах "був зі мною" ще годин 15...
Наталья 16 Січень 2016
Хороший доктор, меня все устроило: компетентность, внимательность. Приемом осталась довольна.
Дмитрий 04 Березень 2015
Врачом остались очень довольны. Она была достаточно компетентна и не задавала лишних вопросов.
Денис 14 Лютий 2015
Врач хорошо отнеслась к ребенку, подготовила его к предстоящим процедурам. Приемом остались довольны.
Виктория 04 Грудень 2014
Врач хорошая, вылечила меня полностью, очень рада и довольна.
Татьяна 06 Листопад 2014
Довольна врачом, ее подходом к пациенту. Я очень боялась проходить необходимую процедуру, но доктор сумела меня успокоить.
Показати ще 3 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ