Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Коханенко Світлана Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Коханенко Світлана Олександрівна

УЗД-фахівець, акушер-гінеколог, проводить УЗ-скринінг вагітних, дослідження стану щитовидної залози, молочних залоз, нирок, органів малого таза, кольпоскопію, лікування шийки матки (радіохвильове)

Перевірені відгуки про лікаря 580 відгуків

Анастасія 13 Січень 2024
Дуже приємний лікар, кваліфікований. Сподобався візит. Буду ще відвідувати цього лікаря.
Сніжана 26 Грудень 2023
Задоволена прийомом та діагностикою, дякую!
Марія 09 Грудень 2023
Сподобалось відношення лікаря, її компетентність - добре розповіла що до як, та що добити надалі. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.
Ганна 05 Грудень 2023
Візит сподобався. Пройшов добре.
Альона 02 Грудень 2023
Лікар дуже чудова, акуратна, уважна. Не було жодного негативу, будемо ще зустрічатися обов'язково, все дуже сподобалось, відбулось без зайвих нав'язувань.
Вікторія 25 Листопад 2023
Лікар велика умнічка! Вона швидко та якісно провела огляд та УЗД, нічого зайвого не робила та не прописувала, усе по ділу. Все пройшло добре, залишилась задоволеною.
Дарія 14 Листопад 2023
Лікарка професійна людина. Рекомендую
Христина 14 Листопад 2023
Лікар дуже приємна жінка, добре знає свою роботу, рекомендую як лікаря
Надія 07 Листопад 2023
Мені все сподобалось, буду звератись ще
Олена 06 Листопад 2023
Все добре, лікарка відповіла на всі питання, проконсультувала щодо проблеми та шляхів її вирішення. Дякую!