Лікар Офтальмолог Федотова Світлана Геннадіївна на Doc.ua

Федотова Світлана Геннадіївна

Світлана Геннадіївна займається проблемами зору в дитячому віці, включаючи ретинопатії у новонароджених, дакріоцистит, порушення рефракції. Авторству Світлани Геннадіївна належить кілька наукових статей, які зачіпають проблематику раннього виявлення ретинопатії у дітей і лікування міопії гіпотензивними препаратами.

Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, останній раз - в 2013 р. Також Світлана Геннадіївна пройшла курс "Діагностика ретинопатії недоношених" в 2013 р., м. Одеса.

Освіта

Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, специальность "Лечебное дело" (2003 г.).

Курси

Наукові конференції, тренінги, семінари:

• 2013 р. - Міжнародна науково-практична конференція "Ретинопатія недоношених", м. Москва (Росія);
  • 2014 р. - Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання дитячої офтальмології", м. Москва (Росія).

Участь в асоціаціях

• Амбліопія

Виконувані процедури

• біомікроскопія;
  • скіаскопія;
  • пряма і зворотна офтальмоскопія;
  • дослідження гідродинаміки ока;
  • визначення порушення відчуття кольору;
  • зондування слізно-носового каналу у дітей до одного року та ін

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Людмила 16 Жовтень 2020
Галина 16 Лютий 2019
Визит к офтальмологу был просто замечательный. Вот уже прошло время после приема, я исполняла все ее рекомендации и теперь даже в обозримом будущем я не вижу необходимости обращаться к врачу. Она мне очень помогла. Очень рекомендую этого специалиста.
Олена 14 Вересень 2018
Александр 27 Січень 2018
Все было отлично. Мне все нравиться.
Тимур 13 Квітень 2016
Лікар хороший компетентний, допоміг нашій проблемі.