Лікар Терапевт Бикова Світлана Євгеніївна на Doc.ua

Бикова Світлана Євгеніївна

Лікар-терапевт вищої категорії, досконало володіє всіма методиками діагностики, профілактики та лікування захворювань внутрішніх органів (гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, аритмія, гіпертонія, ІХС, бронхіт, ГРВІ, грип та ін.). Лікар проводить реєстрацію ЕКГ із розшифровкою.

Освіта

• Ужгородський державний університет, медичний факультет. «Лікувальна справа» (1982)

Курси

• Міністерство оборони України Українська Військово-Медична Академія. «Актуальні питання терапії» (2021)

Виконувані процедури

• медикаментозне лікування
  • фізіотерапевтичне лікування
  • рекомендації щодо реабілітації
  • профілактика захворювань
  • консультування терапевтичного профілю (згідно із захворюваннями – див. нижче), профілактика, діагностика, призначення лікування
  • реєстрація ЕКГ із розшифровкою

Перевірені відгуки про лікаря

51 Відгуки
Виктория 02 Лютий 2024
Доктор очень внимательный специалист. Чтобы ответить на мои вопросы и узнать причину проблемы, доктор отправила меня на сдачу анализы, я с доктором согласна. Планирую повторный прием к доктору с результатами анализов
Сергій 27 Вересень 2023
Лікар мені сподобався.
Айнаш 10 Лютий 2022
Людмила 10 Листопад 2021
Ирина 27 Жовтень 2021
Хороший и внимательный специалист. Был не торопливый подход, направила на исследование, смогла решить мой вопрос с которым я обратилась и скрупулёзно меня послушала. Мне она очень понравилась