Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Семено Софія Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Семено Софія Олександрівна

Кваліфікований дорослий дерматовенеролог, дитячий дерматолог. Займається лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся. Проводить видалення новоутворень методом електрокоагуляції і рідким азотом.

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Альона 18 Квітень 2024
Марина 07 Квітень 2024
Мені сподобалась лікарка, її відношення, те як вона усе пояснила. Усім залишилась задоволена.
Любов 20 Березень 2024
Візит пройшов досить комфортно.
Надія 21 Лютий 2024
Мене дуже все влаштовує, лікар мені підійшов як людина і як спеціаліст. Лікар гарно спілкується і добре ставиться до пацієнтів. Лікування проходить добре, все змінилося в кращий бік, лікування допомагає, плануємо звернутися до лікаря ще
Максим 22 Січень 2024
Сподобалось, що лікарка усе поясняла, я запитав стосовно деяких ліків - які краще використовувати, для чого вони, й отримав чіткі відповіді. Почувався досить комфортно.
Катерина 15 Листопад 2023
Лікар відповів на всі запитання, постарався пояснити в чому була моя проблема і причину, лікар пояснила чому прописує лікування саме таке, а не інше, і як воно має допомагати
Тетяна 23 Жовтень 2023
Все було добре, лікар на всі запитання відповіла
Інна 21 Жовтень 2023
Як на мою думку, лікар не дотягує на відмінно.
Тетяна 28 Вересень 2023
Лікарка фахова людина.