Лікар Педіатр Сіладі Йосип Йосипович на Doc.ua

Сіладі Йосип Йосипович

Йосип Йосипович - лікар педіатр вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань у дітей та підлітків, а саме грипу, дизентерії, ГРВІ, кору, тифу, пики, краснухи, алергії та інших. Також проводить анестезію для реанімації новонароджених. Працював педіатром в сімейному центрі «Азбука для здоров'я», клінічним ординатором в клініці «Охматдит», анестезіологом в реанімації для новонароджених. Має публікації з питань педіатрії
  • Сфера науково-практичних інтересів: вакцинопрофілактика, імунологія, інфектологія, розвиток дитини
  • Володіє іноземними мовами:
    • Англійська
    • Німецька
    • Угорська

Освіта

• Буковинський медичний університет, спеціалізація «Педіатрія» (2006)
  • Інтернатура за спеціальністю «Педіатрія», Обласна дитяча клінічна лікарня та кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб №1 БДМУ, Чернівці (2007)
  • Інтернатура за спеціальністю «Педіатрія», УНДСЛ «Охматдит» та кафедри педіатрії №1 НМАПО ім. Шупика (2008)
  • Ординатура за спеціальністю "Педіатрія", кафедра педіатрії №1 НМАПО ім. П.Л. Шупика (2008)

Курси

• Курс з дитячої імунології на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика (2011)
  • Лікування невідкладних станів у дітей. Європейська Рада Реанімації, Польща, м. Краків (2014)
  • Дитяча імунологія. НМАПО ім.П.Л.Шупика, Україна, м. Київ (2015)
  • Дитяча нефрологія. НМАПО ім.П.Л.Шупика, Україна, м. Київ (2022)

Участь в асоціаціях

• Конгрес педіатрів України щорічно
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю PRIME Pediatrics щорічно
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю PedSMART (2019)

Лікування захворювань

• Аденовірусні інфекції
  • Тики
  • Ларінгофарінгіт
  • Алергія
  • Свинка (Епідемічний паротит)

Виконувані процедури

• педіатричний прийом
  • консультування з питань грудного вигодовування (догодовування, прикорм)
  • консультування з питань вакцинації
  • оцінка, діагностування та лікування функціонального стану у дітей на першому році життя (фізіологічна жовтяниця, рахіт, анемія, статева криза у новонароджених)
  • лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, травного тракту, лікування глистних інвазій у дітей
  • діагностика та лікування інфекційних захворювань у дітей

Діагностика та лікування:

• захворювань органів дихання (ГРВІ, риніт, фарингіт, ларингіт, трахеіт, бронхіт, пневмонія)
  • захворювань травної системи
  • алергологічної патології (бронхіальна астма, атопічний дерматит, кропив’янка та ін.)
  • захворювань сечової системи
  • інфекційних хвороб (кір, краснуха, дизентерія, епідемічний паротит (свинка) та ін.)
  • неврологічних розладів (тики, безсоння та ін.)

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Ева 09 Квітень 2021
Лікар був до нас дуже уважний. Все детально розповів та пояснив. Нам все сподобалось
Татьяна 14 Січень 2016
Нам все понравилось. Очень внимательный врач, на все вопросы ответил, все объяснил, рассказал, никто не спешил никуда, достаточно времени нам уделили.