Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург Шаст Людмила Анатоліївна на Doc.ua

Шаст Людмила Анатоліївна

Доктор Шаст є досвідченим гінекологом-ендокринологом, фахівцем з ведення вагітності, контрацепції, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа" (1993)
  • Інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія", Дніпропетровська національна медична академія (1996)

Курси

• ПАЦ (передатестаційний цикл) за фахом "Акушерство і гінекологія" (2001, 2005, 2010 2014 року)
  • ТУ (тематичне удосконалення) "Актуальні питання гінекології дитячого та підліткового віку" (2007)
  • ТУ "Сучасні проблеми медичної допомоги вагітним в умовах жіночої консультації" (2009)
  • ТУ "Актуальні проблеми акушерства і гінекології з курсом кольпоскопії" (2010)
  • ТУ "Невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології" (2011)
  • Стажування на робочому місці, Департамент охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення при МОЗ України (2012)
  • Курси спеціалізації з охорони здоров'я (2014 року)
  • ТУ "Репродуктивна гінекологія" (2014 року)

Участь в асоціаціях

• Асоціація акушер-гінекологів України

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • Радіоволнова терапія патології шийки матки
  • Лазерна терапія патології шийки матки
  • Діагностичні вишкрібання
  • Гінекологічний масаж і ін.
  • Лабіопластика
  • Перінеопластика
  • Нитковий ліфтинг
  • Плазмоліфтинг
  • Пілінг
  • Пластика філерами і ін.

Перевірені відгуки про лікаря

63 Відгуки
Алла 08 Квітень 2024
Лікарка дуже уважна та професійна. Я дуже задоволена прийомом.
Аліна 06 Листопад 2023
Дуже уважна, приємна, мені дуже сподобалась
Мария 21 Липень 2023
Дуже приємний лікар, дуже кваліфікований
Ольга 12 Липень 2023
Дуже хороший лікар.