Лікар Проктолог, Хірург Усачов Сергій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Усачов Сергій Миколайович

Консультація від600 грн
Лікар-проктолог вищої категорії, проводить аноскопію, ректороманоскопію, фіброколоноскопію, а також виконує забір матеріалу для біопсії. Спеціаліст в області хірургічного лікування геморою, параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин. Займається консервативним лікуванням виразкового неспецифічного коліту, катарального проктосигмоїдиту, хвороби Крона та ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 223 відгуки

Екатерина 03 Жовтень 2021
Сергей Николаевич объяснил все компетентно, доступно, понятно. Осталась довольна.
Евгений 13 Вересень 2021
Александр 29 Червень 2021
Артем 17 Червень 2021
Павел 09 Травень 2021
Доктор был довольно общительный и внимательный. Всем остался доволен.
Петро 18 Лютий 2021
Тариэль 28 Січень 2021
Андрей 13 Січень 2021
Направлено до клініки
Владислав 13 Січень 2021
Доктор активно агитирует за операцию, не рассматривая консервативное лечение, я сначала был не против, а потом почитал отзывы, что врач так часто делает. Общался с еще одним специалистом, он говорит что можно еще консервативно полечиться и что необязательно спешить, не все так плохо. Я не знаю финансово заинтересован он или это с его точки зрения, у него такая практика. В любом случае не могу толком оценить работу доктора, так как это все субъективно.
Ирина 23 Грудень 2020