Лікар Невролог Радченко  Сергій  Михайлович на Doc.ua

Радченко Сергій Михайлович

Лікар проводить консультації та лікування неврологічних захворювань, дослідження судин головного мозку, хребта та кінцівок. При прийомі проводить ретельний огляд пацієнта з оцінкою рефлексів та чутливості, вивчає тривожні симптоми та історію хвороби.

Освіта

• 1993-1999 ДНУ, спеціальність «Лікувальна справа»
  • 1999-2000 інтернатура при ДНУ післядипломної освіти спеціальність «Терапія»
  • 2002 р. інтернатура при Харківській академії післядипломної освіти, спеціальність «Неврологія»
  • 2005 сертифікат, спеціальність «Ультразвукова діагностика» при Харківській академії післядипломної освіти

Виконувані процедури

• консультації та лікування неврологічних захворювань
  • дослідження судин головного мозку, хребта та кінцівок

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Направлено до клініки
Анонім 19 Квітень 2024
До лікаря звернулася із виписками, результатами минулих візитів від інших фахівців, але він цього не аналізував, оглянув мене, документи не дивився, і виписав препарати ті самі, що і раніше призначалися іншими. Інформації для мене не достатньо, я приходила з іншими очікуваннями.
Олександр 06 Квітень 2024
Мені все сподобалося на прийомі, звертатимуся і надалі до лікаря та в цю клініку. Дякую.
Дмитро 06 Березень 2024
Отримав гарну консультацію, оцінюю на п'ять, все сподобалося.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анастасія 05 Березень 2024
Первинний прийом мені сподобався, отримала потрібну мені інформацію, планую звертатися надалі, очікую на позитивні резултати, дякую!
Інна 02 Березень 2024
Консультація пройшла добре. Лікар призначив лікування, наразі лікуюся, а там вже можна буде щось сказати більше, коли буде результат.Відношення лікаря дуже було хороше.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит