Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Коренюк Сергій Олексійович на Doc.ua

Коренюк Сергій Олексійович

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, гінеколог-ендокринолог вищої категорії з тридцятирічним досвідом роботи, займається питаннями жіночого безпліддя, запальних і гормональних захворювань жіночих статевих органів.

Автор 8 статей з питань регулювання та лікування репродуктивних порушень. Інтерв'ю на каналах «1 + 1», «СТБ», «Сіті».

Освіта

• Вінницький державний медичний інститут ім. Н.І. Пирогова, лікувальний факультет (1982)
  • інтернатура у Вінницькій обласній лікарні (1983)

Курси

• курси "Психотерапія в спортивній медицині", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • ПАЦ (передатестаційний цикл) "Акушерство і гінекологія", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • ПАЦ "Питання профілактичної перинатології та планування сім'ї ", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • ПАЦ "Акушерство і гінекологія ", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • курси "Актуальні питання ендокринології дитячого і підліткового віку", Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • курси "Ендокринологія в акушерстві та гінекології", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • ТУ (тематичне удосконалення) "Клінічна ендокринологія", Вінницький державний медичний інститут ім. Н.І. Пирогова;
  • Школа репродуктологів, м. Київ;
  • Школа репродуктологів, м. Одеса;
  • курси "Методи заморожування і клінічного застосування сперми", Інститут проблем кріобіології і кріомедицини АМН України м. Харків;
  • ТУ "Рефлексотерапія ", Вінницький державний медичний інститут ім. М. І. Пирогова.

Виконувані процедури

• УЗД в акушерстві та гінекології;
  • кольпоскопія;
  • радіохвильова хірургія.

Напрямки практичної роботи:

• жіноче безпліддя;
  • передчасний статевий розвиток;
  • затримка статевого розвитку;
  • ювенільні кровотечі;
  • хронічні запальні захворювання статевих органів;
  • гострі запальні захворювання статевих органів;
  • ерозія шийки матки;
  • дисфункціональні маткові кровотечі;
  • патологічний клімакс;
  • синдром полікістозних яєчників;
  • гіпоталамічний синдром;
  • розлади репродуктивних функцій при ендокринологічних захворюваннях;
  • невиношування вагітності;
  • синдром виснаження яєчників і ін.

Перевірені відгуки про лікаря

15 Відгуки
Направлено до клініки
Людмила 04 Серпень 2023
Никому не рекомендую этого непрофессионального доктора! Когда я прочитала все описание о докторе, я подумала что он профессионал в гинекологи и репродуктологии и несмотря на такую большую цену я решилась все же записаться к нему в надежде помощи в моей проблеме забеременеть, но когда начала ему задавать вопросы, поняла, что зря выкинула деньги (((. Принесла все анализы на гормоны, спермограмма, УЗИ и т.д., но доктор посмотрев анализы, ответил, что я должна три месяца к нему походить чтоб он меня лучше узнал только потом он что-то скажет. Потом Коренюк С.А повел меня на УЗИ сказав что хочет посмотреть, хотя я принесла свежие УЗИ со снимками, но и после узи ничего по сути конкретного я не услышала, так же как и после осмотра. В конце доктор выдал направление на сдачу анализов, которые я уже ему предоставила, но в этот раз он сказал чтоб я сдала все анализы на гормоны именно в лаборатории "Диле" (с которой видать у доктора договор о получении процентов от клиентов). Я хочу сказать, женщинам, которые захотят посетить этого доктора, чтоб не тратили зря деньги, потому что этот доктор не профессионал! За огромную цену за консультацию, я конкретного ничего не узнала, только какие-то истории и совет отпустить все и будет всё как будет! Это слова доктора к котору обратились за помощью и плачу немаленькие деньги! А ещё я должна походить три месяца и поносить ещё деньги. В другой клинике (за узи в три раза дешевле), мне узист больше сказал о моей проблеме чем этот доктор за бешеные в общей сумме деньги!!!
Інна 27 Жовтень 2020
Лариса 23 Січень 2020
Наталія 19 Грудень 2019
Приємний, досвідчений лікар! Знає свою справу.
Катерина 28 Листопад 2019