Лікар Андролог, Уролог Кириченко Сергій Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Кириченко Сергій Олександрович

Сергій Олександрович має колосальний досвід роботи у галузі урології. Виконує лікування пацієнтів з циститом та простатитом, уретритом та аденомою простати, чоловічою безплідністю. Здійснює діагностику передміхурової залози, нирок та статевого члена.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Володимир 23 Квітень 2024
Професійний лікар, мені сподобалось як усе пояснив, усе зробив охайно, уважно, обережно, з турботою, як то кажуть, як до свого.
Андрій 08 Січень 2024
Тямущий лікар, одразу зрозумів мій діагноз, прописав мені курс лікування, попередивши які можуть бути варіанти, одразу записав на аналізи. Тобто мені цілком сподобалась робота лікаря.
Марк 20 Вересень 2023
Чітко, ясно, зрозуміло. Лікар надав консультацію, сказав що потрібно робити, зробив все що нам було потрібно, все супер!
Максим 14 Грудень 2022
Меня встретил компетентный врач, от которого я получила профессиональную консультацию с подробными пояснениями. Осталась очень довольна и потому при необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.
Олександр 23 Листопад 2022
Інга 16 Серпень 2022
Руслан 20 Липень 2022
Елена 01 Лютий 2022
Людмила 12 Березень 2020
Очень хороший и внимательный доктор. Большое спасибо за внимание! Я довольна всеми услугами, что были оказаны.