Лікар Дерматолог, Косметолог Сагалевіч Вікторія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Сагалевіч Вікторія Олегівна

Вікторія Олегівна науковий керівник і співзасновник центру естетичної медицини GarnoMedica. Представляє авторську методику медичного центру GarnoMedica по лікуванню акне і постакне. Член консультаційної ради компанії Allergan (США), національний тренер з контурній пластиці компаній Allergan (США) і Teoxane (Швейцарія). Національний тренер по ботулінотерапіі компанії Allergan (США)

Перевірені відгуки про лікаря 418 відгуків

София 19 Січень 2021
Софія 05 Січень 2021
Роман 30 Грудень 2020
Каролина 22 Грудень 2020
Марія 12 Грудень 2020
Направлено до клініки
Татьяна 10 Грудень 2020
Доктор объяснила в чем может быть проблема, почему не проходит та или иная болячка. Посоветовала, как это можно вылечить. Больше всего, конечно, был упор на то, что бы воспользоваться услугами клиники. Походить на чистки. Мне прописали курс и очень красиво все преподали. Я понимаю, что может быть эффект. Но я не особо доверяю, когда говорят: "Сделайте десять процедур за немалые деньги и вот Вам будет результат!" Это меня немного настораживает и не внушает доверия. Клиника хорошая и девушка, очень приятная. Она поговорила и все объяснила. Но я не скажу, что мне очень понравился этот прием.
Елена 08 Грудень 2020
Мария 04 Грудень 2020
Тетяна 25 Листопад 2020
Хороший лікар, все дуже компетентно розповіла. Нічого не нав`язують. Процедури можна проходити в них і будь-якому іншому місці. Все дуже добре розписують.
Александра 24 Листопад 2020
Дуже компетентно. Все чітко лікар пояснив, призначив лікування і процедури. Прийомом задоволена.