Лікар Психолог, Психотерапевт Сафронова Ірина Сергіївна на Doc.ua

Сафронова Ірина Сергіївна

Фахівець допоможе вам: - Впоратись зі страхами, сумнівами у собі та своїх силах, і вже сміливо робити те, що ви хочете і досягти значущої мети. - Вийти зі стану тривоги, безпорадності щоб почати жити легше та радісніше. - Подолати дитячі травмами, образами, негативними спогадами, щоб вони більше не забирали вашу життєву енергію. - Попередити сварки, конфлікти, розбіжності, щоб ви покращили сімейні чи парні взаємовідносини. Після сесії у вас будуть: цінні знання щодо вирішення вашої ситуації, практичні вправи, гайди та чек листи. Формат роботи: індивідуальна, парна/сімейна, групові заняття. Сафронова Ірина – засновник центру психології та тренінгу. Коуч-ментор японської системи здоров'я та молодості «Japan Yoga Niketan».

Є автором наукової роботи на тему «Особістісні Чинник схільності до невротичної залежності в стосунках». Публікація Ірини Сергіївни «Як підготувати дитину до появи братика чи сестрички» розміщена на ресурсі tsn.ua.

Сафронова І. С. - дійсний член громадської організації «Земляки», метою якої є морально-психологічна, медична, оздоровча та матеріальна допомога потерпілим від Чорнобильської катастрофи, надання всебічної допомоги в розвитку і реалізації творчих здібностей та талантів, а також, підтримка вдів, дітей-сиріт, інвалідів Чорнобиля і сімей АТО.

Освіта

• Институт инновационных психотехнологий академика Ковалева С. В., специализация в области нейролингвистического программирования и нейротрансформинга (2011)
  • Национальная академия педагогических наук Украины, практический психолог, преподаватель высших учебных заведений (магистр) (2012)

Курси

• Інститут інноваційних психотехнологій академіка Ковальова С. В., спеціалізація в області нейролінгвістичного програмування і нейротрансформінга
  • Інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії, сертифікація по напрямкам:
    • «Дитяча психологія» (дитячо-батьківські консультування, діагностика и  психокорекція  в роботі з дітьми)
    • «Сімейна психотерапія» (консультування і психотерапія родини);
    • «Тілесно орієнтована терапія» (тілесна терапія, робота з психосоматикою);
    • «Травматерапія» (робота з психологічною травмою дітей і дорослих);
    • «Юнгіанський психоаналіз»;
    • «Арт терапія» (пісочна терапія, ізотерпія, казкотерапія, робота з метафоричними асоціативними картами і ін.);
    • «Психотерапія сексуальних розладів»;
    • «Правопівкульне раціонально-інтуїтивне малювання в практичній роботі психолога»
  • курси по гештальт терапії, додатково: психоаналіз, клієнт центрована терапія, системно сімейна терапія, УСП (Українська громада психотерапевтів)
  • клинічний розбір психічних захворювань на базі Київскої психоневрологічної лікарні  ім. Павлова, УСП
  • освітня програма Європейської Сертифікації Психотерапевтів «Терапія особистої історії, робота з синдромом предків», професійна психотерапевтична ліга
  • курс «Психологія організацій, бізнес психологія, коучинг», Університет економіки і права «КРОК»
  • курс «Йога-терапія», кваліфікація «Інструктор», JAPAN  YOGA  NIKETAN, Японія

Участь в асоціаціях

• Участник Асоціації йога-терапевтів «JAPAN YOGA NIKETAN» в Україні

Виконувані процедури

• Коуч-консультування
  • Парне і сімейне консультування
  • Йога-терапія для дорослих і дітей (індивідуальна і групова)
  • Індивідуальне консультування і психотерапія
  • Дитячо-батьківські консультування
  • Лікування панічних атак
  • Терапевтична група для дорослих

Перевірені відгуки про лікаря

128 Відгуки
Дарія 25 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація, хочу і надалі співпрацювати зі цим спеціалістом. Лікар дуже добре відповідала на мої питання, головне аргументовано, ці відповіді мені дуже допомогли. Лікар надала хороші, дієві рекомендації, від яких я відчуваю хороший результат. Цей фахівець повністю виправдав всі мої очікування.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонім 17 Березень 2024
Гарний прийом, все пройшло , як я і розраховував, дякую.
Олександр 25 Лютий 2024
Візит пройшов добре.
Дарина 09 Грудень 2023
Все сподобалось.Дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олеся 01 Листопад 2023
Лікар дуже увавжна, дуже детальне вивчення ситуації було для того щоб надати якісь поради, дуже важливо те, що було почуто усно плюс лікар ще записала аудіо, які можна потім прослухати додатково