Лікар Невролог, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Осадчук Руслан Васильович на Doc.ua

Відгуки про Осадчук Руслан Васильович

Лікар-невролог, практикує сучасні підходи до діагностики та лікування гострих і хронічних больових синдромів на підставі досвіду передових американських і європейських медичних шкіл в області голови, шиї, спини, попереку, тазу, кінцівок. Проводить реабілітацію пацієнтів після переломів кісток, травм хребта, суглобів, м'язів, зв'язок, сухожиль; відновлює рухову активність після інсульту. Застосовує міофасциальну терапію, блокади різної складності, кінезітерапію

Перевірені відгуки про лікаря 776 відгуків

Ольга 09 Січень 2024
Сподобалася консультація. Професіоналізм лікаря. Все мені підійшло.
Валерія 05 Січень 2024
Я не можу оцінити лікаря як спеціаліста, це не в моїй компетенції, але враження зі сторони було дуже хороше. Чесно кажучи, я така людина, яка завжди ставлю дуже багато запитань, але лікар настільки все добре розповів, що навіть у мене не було питань під кінець прийому. На мій погляд, лікар дуже досвідчений і дуже добре знає свою справу.
Євгеній 28 Грудень 2023
Хороший спеціаліст.  У мене було погіршення здоров'я на фоні нервової системи. Лікар все детально мені пояснив, пояснив все в приємному форматі, була дуже хороша бесіда, я все зрозумів, дав направлення на обстеження якщо я побажаю зробити діагностику і виписав певні пігулки. Роботою лікаря я задоволений, все було добре
Євген 26 Грудень 2023
 Все сподобалось.
Микола 26 Грудень 2023
Адекватний спеціаліст,  чудовий лікар. Все вислухав, діагноз знайшов правильний, задоволений на всі сто процентів лікарем. Буду звертатися до цього лікаря далі по процедурах, які він мені назначив. Консультацію і лікарем дуже задоволений.
Єлизавета 21 Грудень 2023
Гарний лікар, зробив уважно огляд та надав гарні рекомендації.
Алина 20 Грудень 2023
Світлана 13 Грудень 2023
Цілком задоволена візитом. Буду продовжувати лікування у цього лікаря.
Ілля 11 Грудень 2023
Дуже крутий лікар. Візитом задоволений. Дякую