Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Романенко Мар'яна Станіславівна на Doc.ua

Романенко Мар'яна Станіславівна

Лікар спеціалізується на гастроентерології та дієтології. Проводить консультативний прийом, діагностику та розробку індивідуального харчування, профілактику. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту та інших органів черевної порожнини

Доктор спеціалізується на гастроентерології та дієтології. Проводить консультативний прийом, діагностику та розробку індивідуального харчування, профілактику. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту та інших органів черевної порожнини

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца по специальности «Лечебное дело» (2001)
  • На базе ДУ «Институт геронтологии НАМН Украины прошла клиническую ординатуру по специальности «Терапия» (2002-2004)
  • Аспирантура по специальности «Внутренние болезни»

Курси

• Прошла специализацию по диетологии на кафедре гастроэнтерологии, диетологии и эндоскопии НМАПО им. П.Л. Шупика (2015)

Виконувані процедури

• Консультативный прием по вопросам гастроэнтерологии, диетологии
  • Осмотр

29 Відгуки
Виктория 21 Лютий 2022
Марія 07 Лютий 2022
Ирина 22 Січень 2022
Прийом у лікаря мені сподобався, лікар привітна, все доступно і зрозуміло пояснила, на всі питання відповіла. Лікар підібрала мені харчування, урахувала всі нюанси.
Наталія 22 Січень 2022
Прийом дуже сподобався, були чіткі відповіді на мої питання, лікар уважний до деталей, було дуже комфортно з лікарем спілкуватись.
Галина 31 Грудень 2021