Лікар Хірург Заболотнюк Роман Васильович на Doc.ua

Заболотнюк Роман Васильович

Лікар проводить весь спектр відкритих оперативних методик на органах черевної порожнини. Роман Васильович є висококваліфікованим фахівцем у сфері абдомінальної, як відкритої, так і лапароскопічної хірургії. Серед захворювань, з якими допомагає справитися лікар: варикоз, апендицит, грижа, жовчокам'яна хвороба, панкреатит та ін.
  • 2006р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І Я. Горбачевського. Тематичне удосконалення: «Діагностична та лікувальна ендоскопія і лапароскопія.
  • 2008р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І Я. Горбачевського. Тематичне удосконалення: «Можливості лапароскопічної хірургії сьогодні і завтра».
  • 2009р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І Я. Горбачевського. Передатестаційний цикл за фахом «Хірургія».
  • 2011р. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Передатестаційний цикл за фахом «Хірургія».
  • 2014р. - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Передатестаційний цикл за фахом «Хірургія».
/r/n/r/n
  • розтин гнійних вогнищ м'яких тканин будь-якої локалізації;
  • видалення атером, ліпом, фібром;
  • видалення врослого нігтя;
  • пункція черевної порожнини;
  • пункція плевральної порожнини.

Освіта

• 2004 г. - Днепропетровская государственная медицинская академия, лечебное дело, III-медицинский факультет;
  • 2006 г. - Запорожская медицинская академия после дипломного образования, интернатура, специализация - хирургия;
  • 2010 г. - Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л. Шупика, специализация - эндоскопия.

Курси

• розтин гнійних вогнищ м'яких тканин будь-якої локалізації;
  • видалення атером, ліпом, фібром;
  • видалення врослого нігтя;
  • пункція черевної порожнини;
  • пункція плевральної порожнини.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки