Лікар Кардіолог, Ревматолог, Кардіоревматолог Решотько Дмитро Олексійович на Doc.ua

Відгуки про Решотько Дмитро Олексійович

Спеціалізується на інтенсивній кардіології, кардіоваскулярній медицині, ревматології. Основні напрямки в работі: інтенсивна терапія при декомпенсації серцевої недостатності, гострі й хронічні форми ішемічної хвороби серця, порушення ритму серця, корекція факторів ризику серцево-судинних захворювань, Порушення ліпідного обміну, хвороби суглобів, дифузні захворювання сполучної тканини

Перевірені відгуки про лікаря 45 відгуків

Руслан 22 Січень 2024
Візитом задоволений, лікар досвідчений , надав мені потрібну інформацію та поради, рекомендую.
Анастасія 27 Жовтень 2023
Аліна 17 Жовтень 2023
Консультацією залишилась задоволена, але не сподобалось, що лікар спілкувався російською мовою.
Влада 13 Жовтень 2023
Склалось позитивне враження, хоча комунікація з лікарем не була тривалою. Лікар мене направив на обстеження до інших спеціалістів для кращого збору анамнезу і вирішення моєї проблеми. Лікар дав рекомендації, зараз дотримуюсь рекомендацій
Альона 22 Серпень 2023
Все сподобалось, чудовий лікар, дуже уважно поставився до моєї проблеми, сподіваюсь що лікування допоможе
Александра 12 Червень 2023
Альона 21 Жовтень 2022