4.4

Відгуки про лікаря Порхун Василь Васильович

Лікар першої категорії
7 років досвіду
Дорослі
Професійні інтереси лікаря – лікування мікоплазмозу, безпліддя, ерозії, дисплазії шийки матки, уреаплазмоза, хламідіозу, папіломавірусної інфекції, міоми матки. Проводить кольпоскопію, а також радіохвильове лікування ерозії.
Медельвейс
ул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
ВітаЛайн
Консультація акушера-гінеколога повторна 400,00 грн. Повторний прийом без огляду — 350 грн.
Подольский район, ул. Сергея Данченка 5, корпус 5, ЖК «Кристер Град»на карті
Подільськийм. Нивки
Медельвейс на Щербаківського
ул. Щербаковского, 42 на карті
Шевченківськийм. Нивки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
4.4
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
12 Відгуки
Дарина 09 Лютий 2015
Доктор понравился и внимательностью и знаниями, назначил нужные анализы.
Алиса 27 Січень 2015
Врач внимательно выслушал, расспросил, диагноз сразу не ставил, а сказал, что поставит по результатам анализов. Это меня удивило, ведь сейчас все стремятся без результатов куда-то направить и что-либо выписать. Чувствовала себя свободно с ним на приеме.
Ирина 26 Січень 2015
Наша консультація тривала близько 10 хвилин разом з оглядом. Лікар не зробив ніяких назначень, сказав, що зробить це після результатів аналізів. Я їх зробила незважаючи на те, що прийшла до нього вже з готовими своїми. Також не дав мені ніякого післяоглядового висновку, для мене це було дуже незвично. Говорив термінами, для мене, як людини далекої від медицини, все було незрозумілим.
Анастасия 16 Грудень 2014
Врач все по порядку рассказал, объяснил, очень внимательный и аккуратный.
Татьяна 09 Грудень 2014
Очень внимательный врач, свою работу делает не просто потому, что это работа и так нужно, а потому что ему нравится его работа. видно индивидуальный подход к каждому клиенту, очень хороший специалист.
Наталья 01 Грудень 2014
Врач внимательный и приветливый, прием понравился.
Ольга 20 Вересень 2014
Все очень хорошо