4.6
Лікар Ортопед, Травматолог, Реабілітолог, Вертебролог, Ортопед-травматолог Жуковський Петро Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Жуковський Петро Миколайович

Ортопед-травматолог, має вищу категорію. Займається лікуванням дитячого, дорослого сколіозу, остеохондрозу, протрузії дисків хребта, больових відчуттів в спині в післяпологовому періоді. Проводить програму зміцнення м'язового корсету спини
4.6

Перевірені відгуки про лікаря 58 відгуків

Рафаель 26 Грудень 2023
Ігор 03 Вересень 2021
Направлено до клініки
Анна 21 Липень 2021
Лікар на прийомі сказав, що у дитини ноги різної довжини. Ми зробили знімок і діагностика показала, що висновок лікаря не підтвердився
Направлено до клініки
Аноним 27 Жовтень 2020
Лікар почав мене запитувати про вибори, за кого я проголосувала. Не сподобалось те що лікар просто дав направлення, а діагноз нам не поставив, ніякої виписки я не отримала, а тільки направлення нікуди, ніякий діагноз та висновок я не отримала. Я прийшла до лікаря, щоб він оглянув мою дитину, а не розповідав про вибори, тільки марно потрачений час не нащо. Дуже не задоволені візитом
Богдан 26 Липень 2019
Анастасия 12 Липень 2019
Валентина 10 Липень 2019
Я доктора знаю давно, профессионал очень хороший, мне кажется. Он когда-то мне раньше очень помог и сейчас есть надежда большая.
Татьяна 05 Червень 2019
Светлана 30 Травень 2019