Лікар Дієтолог Жданович Ольга Валеріївна на Doc.ua

Жданович Ольга Валеріївна

Лікар спеціалізується на дієтології. Проводить складання збалансованого раціону харчування для підтримки здоров'я, гармонійного зростання і розвитку дітей, корекцію маси тіла (схуднення, набір ваги) за рахунок підбору дієти, ведення пацієнтів з різними захворюваннями, у тому числі патологіями шлунково-кишкового тракту, метаболічними порушеннями та іншими
  • Приймала участь в телепрограмі «Будьте здорові» на ТК ГЛАС
  • Постійний учасник профільних медичних конференцій і конгресів

Освіта

• Національний Медичний Університет ім О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» (2005)
  • Одеський державний медичний університет, інтерантура, спеціальність «Загальна практика - сімейна медицина» (2007)

Курси

• Курс «Сучасна практична дієтологія. Консультування з питань харчування» в «D4You»«Diet Consulting» (2017)
  • Стажування «Загальна практика- сімейна медицина», в НМАПО ім. П.Л. Шупика (2019)
  • Спеціалізація з «Клінічної дієтології» в НМАПО ім. П.Л. Шупика (2020)
  • Проходження тематичних курсів на ресурсі Coursera: «Молекулярна дієтологія: гени, їжа і здоров'я» (2020)

Участь в асоціаціях

• «Асоціація дієтологів України»
  • «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини»

Виконувані процедури

• Консультування з питань збалансованого харчування, раціону для підтримки здоров'я, гармонійного зростання і розвитку
  • Корекція маси тіла (схуднення, набір ваги) за рахунок підбору плану харчування
  • Ведення пацієнтів з різними захворюваннями, в тому числі патологіями шлунково-кишкового тракту, метаболічними порушеннями та іншими
  • Розробка плану здорового харчування в залежності від потреб пацієнта