4.4
Лікар Терапевт Тимченко Ольга Володимирівна на Doc.ua

Тимченко Ольга Володимирівна

31рік досвіду
Головний лікар, терапевт, озонотерапевт, інформотерапевт, фахівець з ін'єкційних методик. Доктор володіє сучасними підходами лікування хронічних захворювань.
4.4

У 1984 році закінчила медичний факультет Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгієвського (ранее - Кримський медичний інститут ордена Трудового Червоного Прапора).

Ольга Володимирівна має безліч дипломів і сертифікатів, в їх числі:

• 2006 р. - сертифікат "Основи озонотерапії" (Одеський державний медичний університет, м. Одеса);
  • 2011 р. - сертифікат "Захворювання суглобів в терапевтичній практиці" (Представництво "Ріхтер Гедеон" в Україні, м. Київ);
  • 2011 р. - сертифікат учасника циклу семінарів "Актуальні питання розвитку сімейної медицини в Україні" (НМАПО ім. П.Л. Шупика);
  • 2013 р. - сертифікат учасника майстер-класу по плазмоліфтингу "Інтенсивний курс навчання-метод PRP (Pla telet rich Plasma)";
  • тренінг-програма "ОЗ навігатор" (Всеукраїнська асоціація озонотерапевтів і виробників медичного обладнання для озонотерапії, м. Одеса);
  • сертифікат учасника конференції "Актуальні питання профілактики та лікування атеросклерозу, метаболічна терапія" ("Меда Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ" в Україні та країнах СНД).

Спеціаліст є автором наступних методик оздоровлення:

• лікування алергії немедикаментозними засобами;
  • методика детоксикації організму немедикаментозними засобами;
  • лікування гіпертонії немедикаментозними засобами;
  • профілактика ускладнень цукрового діабету немедикаментозними засобами;
  • профілактика атеросклерозу немедикаментозними засобами;
  • лікування хребта і суглобів немедикаментозними засобами;
  • протипаразитарна програма для дорослих і дітей.

Освіта

• Крымский государственный медицинский университет им. С. И. Георгиевского, специализация - "Лечебное дело" (1984)
  • Интернатура на базе клинической больницы №7. Присвоена квалификация врача скорой помощи (1984-1986)

Курси

• 2012 р. - курси по косметології (м. Київ);
  • 2012 р. - курси підвищення кваліфікації за спеціалізацією Терапія";
  • 2013 р. - курси підвищення кваліфікації за спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я" (НМУ ім. О. О. Богомольця).

Участь в асоціаціях

Член Всеукраїнської асоціації озонотерапевтів і виробників медичного обладнання для озонотерапевтів.

Виконувані процедури

• озонотерапія;
  • інформодіагностика всього організму на комплексі медичному експертному.

Перевірені відгуки про лікаря

41 Відгуки
Алена 16 Липень 2020
Мені не сподобалось, що я прийшла принесла аналіз від офтальмолога, і мені зразу назначили чистку організму дороговартістну. Я запитала чи потрібні додаткові аналізи, для того щоб все це робити. Сказали ні не потрібно, зробимо чистку, а потім через місяць будемо дивиться і робити вам аналізи. Тобто людина мене бачить перший раз, толком мене не подивившись, вона захотіла, щоб я в неї проходила програму.
Максим 16 Липень 2020
Нарине 09 Липень 2020
Анна 27 Червень 2020
Яна 21 Травень 2020
Мне не понравилось, потому что мне просто навязывали услуги клиники. И не более того. Назначают абсолютно всем озонотерапию, при укусе клеща. Без подтвердительных анализов. Навязывают всем капельницы. Плюс продают масла. Я была очень растроена.