Лікар Психіатр, Психотерапевт Скринник  Ольга  Вячеславівна на Doc.ua

Відгуки про Скринник Ольга Вячеславівна

Консультація від1200 грн
Ольга В'ячеславівна – кандидат медичних наук, лікар-психіатр вищої категорії, дитячий психіатр, психотерапевт. Займається лікуванням депресії та інших розладів настрою, включаючи біполярний афективний розлад, невротичні розлади, панічні атаки, соматоформні розлади та порушення сну, розлади, що виникли внаслідок стресу, психотичні розлади різного генезу, у тому числі наслідки ураження нервової системи. Приймає дітей віком від 6 років.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 98 відгуків

Богдан 18 Липень 2024
Онлайн консультація сподобалася, лікар була максимально компетентною, нам все підійшло
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Єлизавета 06 Липень 2024
Дуже гарний лікар, довго вела бесіду, довго намагалася встановити причину наслідкових звʼязків, проаналізувала проблему з різних боків, нам це сподобалося
Артем 06 Липень 2024
Доктор очень внимательная, мы довольны визитом к доктору
Катерина 25 Червень 2024
 Дуже уважний лікар, все розпитала, питань до лікаря нема, лікар кваліфікований
Христина 29 Травень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все супер було. Лікар дійсно класний спеціаліст, все доступно нам пояснила, виписала адекватне лікування.
Ірина 28 Травень 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візитом залишилися задоволені. Лікар доступно нам все пояснила. Отримали  саме те що хотіли на цьому візиті.
Юлія 22 Травень 2024
Анастасія 16 Травень 2024
Лікар дуже уважно ставиться до своєї роботи, лікар дуже сподобався
Лев 06 Травень 2024
Лікар дуже приємна, чемна жінка. Уважно слухала і не перебивала дитину, ніяких нарікань не було. Рекомендую звертатися до лікаря, дуже кваліфікований спеціаліст, не потрібно затягувати проблему, а потрібно звертатися вчасно. Ми задоволені лікарем
Дарина 03 Травень 2024
Отримала гарну консультацію, згодом планую повторний візит, дякую.
5 6 7 8 9 10 chevron_right