New на doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Фтизіатр, Сімейний лікар Павлова  Ольга  Вікторівна на Doc.ua
Ольга Павлова – фтизіатр, сімейний лікар та менеджер з питань охорони здоров’я з 24-річним досвідом роботи у сфері боротьби з туберкульозом в Україні. Має 15 річний практичний досвід ведення пацієнтів з різними формами активного туберкульозу та туберкульозної інфекції, останні роки працює сімейним лікарем в МЦЗП «100 відсотків життя», м .Київ. Є співавтором національних протоколів з лікування хворих на туберкульоз, настанови з практичного підходу до здоров’я легень, наукових статей. Є національним та міжнародним тренером з лікування хворих на туберкульоз, ко-інфекцію туберкульоз та ВІЛ
4.0

Освіта

• Вища медична освіта.  ОДМУ

Курси

• Курси спеціалізації «Організація і управління закладом охорони здоров’я»;
  • Курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика»;
  • Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP та mhGAP рівень 2
  • 2023 McGill Summer Institutes in Global Health: Advanced TB Diagnostics
  • Курси «Основи масажу та мануальної терапії»
  • Регулярна участь у вітчизняних та міжнародних конференціях.

Участь в асоціаціях

• Член асоціації фтизіатрів та пульмонологів

Виконувані процедури

• Консультації сімейного лікаря
  • Консультація лікаря фтизіатра
  • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитоподібної залози

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Анна 14 Травень 2024
Лікар - людина професіонал своєї справи, все розповіла і надихнула на лікування, все дуже добре
Алла 22 Квітень 2024
Артур 11 Квітень 2024
Дуже гарний та уважний лікар. Консультація сподобалась.