Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, Онколог-гінеколог Муселевська Ольга Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Муселевська Ольга Юріївна

Консультація від800 грн
Лікар-гінеколог першої категорії, займається лікуванням запальних захворювань шийки матки, клімактеричних розладів та інше. Ольга Юріївна є дипломованим лікарем акушером-гінекологом, досконало володіє малоінвазивними хірургічними методами лікування гінекологічних патологій
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 95 відгуків

Неля 02 Березень 2024
Можу із впевненістю рекомендувати цю лікарку як висококласного фахівця та професіонала своєї справи, оцінюю її робту і прийом на відмінно. Дякую!
Дарья 09 Січень 2024
З Ольгою Юріївною співпрацюю вже років десять, усім задоволена, консультація пройшла супер! Лікар відмінна!
Дарина 23 Листопад 2023
Это мой врач, с которым я уде десять лет, перехожу по разным клиникам.
Дарья 22 Серпень 2023
Наталя 03 Лютий 2023
Ольга 13 Серпень 2022
Людмила 07 Липень 2022
Головне що Лікарка все розповідає, на всі мої питання дала відповіді, видно що зацікавлена в моїй проблемі і хоче допомогти. Я дуже задоволена залишилась її професійністю, рекомендую всім
Даша 12 Лютий 2022
Ірина 03 Лютий 2022
Оксана 25 Грудень 2021
Я лікарем задоволена. Все підійшло тільки ціни кусаються. Те що взяли аналізи, я задоволена. Лікар обслідує дуже ретельно. Із задоволенням би до неї зверталась і рекомендувала її. Дякую. Таких лікарів малувато.
5 6 7 8 9 10 chevron_right