Лікар Терапевт, Сімейний лікар Крушеницька Ольга Юріївна на Doc.ua

Крушеницька Ольга Юріївна

Лікар другої категорії
Ольга Юріївна має високу кваліфікацію та досвід клінічної практики в якості сімейного лікаря, так, лікар успішно справляється з терапією патологій і порушень в діяльності серця і судин, бронхолегеневої системи, органів травлення і т.д.
  • 2010 р. - спеціалізація "Загальна практика - сімейна медицина";
  • 2014 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) і привласнення другий лікарської категорії за напрямом "Загальна практика - сімейна медицина".

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев (2007 г.);
  • Интернатура по специальности "Общая практика - семейная медицина" (2009 г.).

Курси

• 2010 г. - специализация "Общая практика - семейная медицина";
  • 2014 г. - ПАЦ (предаттестационный цикл) и присвоение второй врачебной категории по направлению "Общая практика - семейная медицина".

Виконувані процедури

• консультативний прийом;
  • діагностика і лікування захворювань травної, дихальної, серцево-судинної та інших систем організму;
  • комплексний аналіз здоров'я пацієнта і підбір оптимального лікування;
  • організація консультацій вузькопрофільних фахівців, видача направлень на лабораторні аналізи і діагностику.

Перевірені відгуки про лікаря

347 Відгуки
Єлизавета 19 Квітень 2024
В цілому сподобались умови, те як обстежила, все що порадила, працює (в плані ліків), тому консультацією задоволена.
Марина 05 Квітень 2024
Ольга Юріївна кваліфікований фахівець. Рекомендую
Олена 28 Березень 2024
Візит минув чудово, завдяки професіоналізму лікаря. Ольга чітко роз‘яснила усі деталі. Хороший фахівець своєї справи та максимально приємна людина.
Андрій 18 Березень 2024
Лікар був достатньо спеціалізованим і досвідченим, тому ніяких проблем і ніяких зайвих питань не виникло, прийом відбувся чудово, візитом до лікаря задоволені
Роман 15 Березень 2024
Отримав якісну консультацію та потрібну інформацію, все сподобалося, дякую.