Лікар Психіатр Гуленко Ольга Ремівна на Doc.ua

Гуленко Ольга Ремівна

31рік досвіду
Доктор спеціалізується на психіатрії. Проводить консультативний прийом, комп'ютерну МОХО-діагностику уваги і поведінки, розшифровку проведених лабораторних та інструментальних методів дослідження (МРТ, ЕЕГ доплер судин голови і шиї) і рекомендації з лікування, дієтотерапії і реабілітації, Веде прийом для дітей від 3-х років
  • Брала участь в програмі «Говорить Україна»
  • Нагороджена Почесною грамотою Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток охорони здоров'я в Києві і організацію надання висококваліфікованої медичної допомоги

Освіта

• Київський медичний інститут, педіатрія (1986)

Курси

• Тематичний цикл «Актуальні питання психіатрії», Київ (2017)
  • Навчання в міжнародному тренінговому центрі по застосуванню ізраїльської діагностики мохо d-CPT (комп'ютерний тест безперервної продуктивності з використанням дістракторов) в професійній практиці, і отримала право проводити тестування мохо d-СРТ і титул професійного фахівця діагностики уваги і поведінки мохо d-СРТ (2018)

Участь в асоціаціях

• Член правління Всеукраїнської асоціації дитячих психіатрів

Виконувані процедури

• Комп'ютерна мохо-діагностика уваги і поведінки
  • Розшифровка проведених лабораторних та інструментальних методів дослідження (МРТ, ЕЕГ, доплерсосудовголови і шиї та ін.)
  • Рекомендації з лікування, дієтотерапії і реабілітації з урахуванням результатів обстеження
  • Видача висновку для ІРЦ при оформленні в коррекціоннное дошкільний заклад
  • Игротерапия
  • раціональна психотерапія
  • Навчає дихальним вправам і тілесним практикам для релаксації
  • Навчає батьків, як застосовувати поведінкову терапію для дітей
  • Проводить групові заняття для поліпшення комунікації дітей младщего шкільного віку

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Владислав 13 Жовтень 2021
Кирилл 04 Вересень 2021
Дуже сподобалась як людина і як спеціаліст. Ми звертались до інших спеціалістів до цього, більше за всіх Ольга Ремовна мені сподобалась. Я не пожалкував що попав саме до неї, дуже чуйна та уважна до пацієнта. Рекомендую
Дениз 11 Травень 2021
Ольга 26 Січень 2021