Єлізарова Ольга Вікторівна

Відгуки про лікаря Єлізарова Ольга Вікторівна

Без категоріїї
5 років досвіду
Дорослі
Лікар-невролог, рефлексотерапевт приймає пацієнтів з порушенням сну, панічними атаками, скаргами на головні болі, болі в спині і шиї. Діагностує і надає дієву допомогу при різних захворюваннях нервової системи, володіє техніками аккупунктури, паравертебральних блокад, виконує всі види масажу
Сіті Клініка на просп. Науки
просп. Науки, 30на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Сіті Клініка («МЕД-ГРУП»)
ул. Анны Ахматовой, 46ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
57 Відгуки
Ольга 10 Квітень 2021
Лікар дуже уважна, провела гарний огляд. Лікар назвала всі мої хвороби, про які я лікарю не казала. Призначені ліки допомагають. Дуже грамотна лікар, хоч і молода. Я дуже задоволена прийомом, лікаря рекомендую!
Анастасія 23 Лютий 2021
Дуже професійна лікарка.
Ольга 21 Січень 2021
Елизарова Ольга Викторовна мне очень понравился прием. Доктор очень внимательный приятный и сразу видно видно опытный. рекомендую!!!!
Татьяна 23 Грудень 2020
Внимательный врач, уделил внимание всем моим вопросам. Посмотрел все анализы, обследования. И дал нам результат.
Екатерина 27 Жовтень 2020
Осмотр и консультация на высшем уровне, далее все подробно рассказали и назначили лечение. Второй день лечения уже дал результаты, это показывает квалифицированность доктора.
Ольга 03 Жовтень 2020
Лікарка відповіла на всі мої запитання які мене турбували. Прописала процедури лікувань та як це має відбуватися коли що і як, все було доступно та інформативно
Олена 31 Серпень 2020
Дуже задоволена уважним ставленням лікарки, пані Ольги. Пояснила мені доступною мовою результати мого МРТ, заспокоїла, порекомендувала шляхи вирішення проблеми і навіть роздрукувала мені ЛФК комплекс для спини (таке зі мною останній раз було в дитинстві зі сколіозом) Дякую за уважність до деталей, за Ваш час і поради.
Юлія 25 Серпень 2020
Лікарка приємна жінка, все розпитала, що було потрібно я для себе дізналася. Дуже все сподобалось та рекомендую всім
Ксенія 19 Серпень 2020
Врач хороший, все прошло как я ожидала, все посмотрели.
Юрий 16 Травень 2020
Профессиональный подход к проблеме, квалифицированный доктор.
Показати ще 6 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ