4.7
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Пискун Олеся Михайлівна на Doc.ua

Пискун Олеся Михайлівна

Олеся Михайлівна займається лікуванням захворювань органів грудної клітини (бронхіту, пневмонії, астми), вірусних гепатитів, холециститу, панкреатиту, дисбактеріозу, гострого і хронічного пієлонефриту та ін. Проводить запис і розшифровку ЕКГ. Складає індивідуальні програми і схеми лікування
4.7
  • Курси підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, сертифікат спеціаліста (лікаря) за фахом «Терапія» (2011)
  • Курси спеціалізації по гастроентерології в НМАПО ім. П. Л. Шупика, сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Гастроентерологія» (2014)
  • Діагностика та лікування основних проблем терапії і гастроентерології
  • Запис і розшифровка ЕКГ
  • Лікування різних видів гіпертонічної хвороби
  • Складання індивідуальних програм і схем лікування

Освіта

• Ужгородский национальный университет, медицинский факультет по специальности «Лечебное дело» (диплом с отличием) (1984)
  • Интернатура в Клинической больнице №6 «Медгородок» (свидетельство об окончании с отличием) (1985)

Курси

Перевірені відгуки про лікаря

45 Відгуки
Юлія 04 Березень 2024
Вікторія 16 Лютий 2024
Візит пройшов більш менш нормально. Але коли лікар винесла  висновок мого обслідування, я попросила її затриматися, бо хотіла ознайомитися з цим висновком і поставити кілька питань. На що лікар відповіла, що у неї нема часу і в неї уже наступний пацієнт - мені це дуже не сподобалося. Вийшло так, що я пішла зі своїми питання назад додому.
Направлено до клініки
Валентина 23 Жовтень 2023
Мені лікарка не сподобалась. Ставить не точний діагноз, не оглянула мене, а просто послухала по розмові що мене турбує і все.
София 09 Січень 2023
Наталія 17 Серпень 2022