Лікар Уролог Аврахов Олесь Григорович на Doc.ua

Відгуки про Аврахов Олесь Григорович

Консультація від680 грн
Доктор Аврахов багато років займається питаннями діагностування та терапії неспецифічних патологічних станів сечостатевої системи, корекцією проблем з чоловічою фертильністю, терапією еректильної дисфункції. Також проводить малоінвазивні втручання при доброякісних новоутвореннях уретри і шкіри мошонки, діагностику та консервативне лікування аномалій розвитку і травм сечостатевої системи, діагностику онкологічних утворень нирок, сечового міхура, простати, яєчок, статевого члена. Консультує щодо подальшого обстеження та лікування.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 61 відгук

Сергій 12 Червень 2024
Лікар гарно та професійно провів консультацію. Рекомендую
Сергій 05 Червень 2024
Сподобався підхід лікаря, його доброзичливість та професіоналізм.
Любов 28 Травень 2024
Лікар дуже добрий, розумний, позитивний та легкий у спілкуванні. Мені дуже все сподобалось
Євгеній 23 Травень 2024
Дів 16 Травень 2024
Лікар дуже професійний, все мені розказав, мені дуже сподобався прийом
Олександр 08 Травень 2024
Лікар вищої категорії. Рекомендую
Олег 23 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, що знає свою справу, усе розказав, роз'яснив, навіть більше ніж я очікував.
Олег 20 Квітень 2024
Дмитро 20 Квітень 2024
Лікар хороший, перші враження хороші, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Олександр 13 Квітень 2024
Усе сподобалось - нормальний, кваліфікований спеціаліст, до проблеми десь і з гумором підійшов (інколи це також потрібно), усе розказав, пояснив. Після того як отримаю висновки аналізів, що зробив по його рекомендації, планую повторний візит, бо лікар мені сподобався, хороший дядько!)
5 6 7 chevron_right