Лікар Офтальмолог, Хірург Пархоменко Олег Георгійович на Doc.ua

Відгуки про Пархоменко Олег Георгійович

Консультація від960 грн
Олег Георгійович офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на ретинології, хірургічному лікуванні глаукоми і катаракти. Виконує флюоресцентну ангіографію, ангіо-оптичну когерентну томографію, лікування офтальмологічних захворювань за допомогою лазера. Займається лікуванням астигматизму, короткозорості, далекозорості, амбліопії, глаукоми, катаракти та ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Марія 10 Січень 2022
Ситуацію виправлено
Любов 07 Жовтень 2020
Я була записана на тринадцять п`ятнадцять, а прийняли мене о тринадцятій сорок п`ять. Мені обіцяли, що протягом двох, трьох годин я все пройду. Але з клініки я вийшла о шостій годині!
Пархоменко Олег Георгійович 03 Листопад 2020
Благодарим Вас за отзыв - для нас очень ценно и важно Ваше мнение! Спасибо, что поделились своим впечатлением о визите в Медицинский центр. К сожалению, мы не можем объективно оценить ситуацию, так как не знаем ФИО пациента, просим Вас связаться с медицинским центром через эл.почту [email protected] с текстом в теме письма “Для менеджера по сервису”. Благодаря Вашему обращению у нас будет возможность разобраться в возникшей ситуации и улучшить нашу работу.