Лікар Алерголог Назар Олег Володимирович на Doc.ua

Назар Олег Володимирович

31рік досвіду
Директор Київського центру клінічної імунології. З відзнакою закінчив НМУ ім. О.О. Богомольця. Крім того, Олег Володимирович є доцентом кафедри клінічної імунології та алергології. Лікує хронічні запальні захворювання, які важко піддаються лікуванню - грибкового, бактеріального і змішаного походження.

Автор величезної кількості наукових і методологічних статей на різні теми. Учасник найбільших щорічних наукових конференцій з питань клінічної імунології, що проводяться в Україні та за кордоном.

Освіта

• 1992 рік – закінчив І-й лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця.
  • 1994 рік – інтернатура за фахом “Алергологія та імунологія”.
  • 1999 рік – кандидат медичних наук з імунології та алергології.
  • 2007 рік – доцент кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 рік – отримав вищу категорію за фахом “Клінічна імунологія та алергологія”.

Курси

• Бере активну участь у з’їздах, конференціях, симпозіумах, наукових семінарах з питань алергології та імунології.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація імунологів, алергологів і імунореабілітології;
  • Європейська академія алергологів та клінічних імунологів.

Виконувані процедури

• Консультативний прийом лікаря;
  • Лікування та профілактика більшості алергічних станів, які супроводжуються харчовою, пиловою алергією та алергію на тварин;
  • Супроводження і контроль лікування на всіх етапах терапії.

Перевірені відгуки про лікаря

409 Відгуки
Іван 02 Травень 2024
Роботою лікаря задоволені. Лікар відповів на всі питання, які нас цікавили
Людмила 08 Квітень 2024
Я задоволена онлайн консультацією
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олена 06 Квітень 2024
З цим лікарем спілкуюся вже не вперше, все подобається, отримую корисні поради та професійні рекомендації, рекомендую його. Дякую!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Марія 01 Квітень 2024
Консультація сподобалася, але дослідження мабуть будуть тривати. Лікар дав направлення на додаткові аналізи та призначив дві препарати. Зверталася саме до нього, через рекомендацію іншого лікаря.
Ольга 01 Квітень 2024
Лікар дуже сподобався, все зробив чітко, по суті, вчасно, уважно та компетентно, як я люблю. Звертатимуся до цього лікаря і надалі, рекомендую.