4.7
Лікар Трихолог Стефанська (Васильченко) Ксенія Романівна на Doc.ua

Відгуки про Стефанська (Васильченко) Ксенія Романівна

Оксана Романівна спеціалізується на виявленні та терапії різних порушень і патологічних проявів, що вражають шкірні покриви голови. Здійснює різного роду маніпуляції з лікування проблем шкіри голови, таких як випадання волосся і облисіння.
4.7

Перевірені відгуки про лікаря 1360 відгуків

Костянтин 23 Лютий 2024
Лікар підтвердив діагноз який я очікувала почути. Лікаря вибирала по відгуках, я знала до кого я йду. Все, що я очікувала, я отримала. Є питання по ліках і засобам догляду, який лікар пропоную, але вибір за пацієнтом, консультація пройшла добре
Юлія 22 Лютий 2024
Мені сподобався візит у цього лікаря. Лікар все зрозуміло пояснила, все чітко розказала, видно що лікар розуміється у своїй справі. Тому я дуже задоволена візитом.
Анонімно 22 Лютий 2024
Нам все сподобалося, гарний лікар, дуже привітна, уважна до дітей
Діана 22 Лютий 2024
Чудовий лікар, дуже сподобалася
Марьяна 17 Лютий 2024
Усе сподобалось.
Направлено до клініки
Рокун Юлія Володимирівна 12 Лютий 2024
Мені не сподобалось. Було відчуття, що лікар холодна і байдужа. Говорила термінами, можна було б простіше пояснити, бо я нічого не зрозуміла. Було враження , що краще не перепитувати її щось , бо не відчувала себе комфортно на прийомі. Після прийому одразу на рецепції мені пропонували купити догляд і процедури, виглядало це так собі (( можна було б просто спитати, чи цікаво мені, якщо так, тоді показувати. Також здивувало, що не було печатки на листі з рекомендаціями і діагнозом. Обрала саме цю клініку і лікаря через низьку ціну та красиву фотографію лікаря, видно було що волосся в неї розкішне, але надалі буду звертатись до дорожчих клінік та вигляд лікаря не матиме значення.
Олена 30 Січень 2024
В загальному візит сподобався.  Не сподобалося те що  нав'язували свою продукцію, щоб купити.
Марина 25 Січень 2024
Лікар спокійна, компетентна, було приємно спілкуватися
Ірина 25 Січень 2024
Лікар запропонувала лікування, я вважаю, що є дешевший спосіб вирішення проблеми
Катерина 24 Січень 2024