4.7
Лікар Трихолог Стефанська (Васильченко) Ксенія Романівна на Doc.ua

Відгуки про Стефанська (Васильченко) Ксенія Романівна

Оксана Романівна спеціалізується на виявленні та терапії різних порушень і патологічних проявів, що вражають шкірні покриви голови. Здійснює різного роду маніпуляції з лікування проблем шкіри голови, таких як випадання волосся і облисіння.
4.7

Перевірені відгуки про лікаря 1358 відгуків

Ілля 20 Квітень 2024
Анонім 19 Квітень 2024
Лікарка наче все пояснила, але хотілося б отримати більше інформації, дякую.
Євгенія 12 Квітень 2024
Мені сподобався візит і лікар теж дуже сподобався, залишилася усім задоволена.
Вероніка 15 Березень 2024
Дар'я 02 Березень 2024
Лікарка чудова, все зрозуміло пояснила, відповіла на всі мої запитання, я задоволена, дякую.
28 Лютий 2024
Консультація пройшла добре, лікар відповіла на усі мої поставленні питання, я залишилась задоволена візитом до лікаря.
Оксана 27 Лютий 2024
Очень грамотный доктор, очень приятно было общаться. Доктор все рассказала, расписала, предложила процедуры и средства по уходу. Я получила полную консультацию, я осталась очень довольна. Рекомендую всем своим знакомым
Наталія 23 Лютий 2024
Лікар надала консультацію, зробили аналізи, виявили проблему, прописали вітаміни. Роботою лікаря задоволена, записалася до лікаря на наступний прийом
Костянтин 23 Лютий 2024
Лікар підтвердив діагноз який я очікувала почути. Лікаря вибирала по відгуках, я знала до кого я йду. Все, що я очікувала, я отримала. Є питання по ліках і засобам догляду, який лікар пропоную, але вибір за пацієнтом, консультація пройшла добре
Юлія 22 Лютий 2024
Мені сподобався візит у цього лікаря. Лікар все зрозуміло пояснила, все чітко розказала, видно що лікар розуміється у своїй справі. Тому я дуже задоволена візитом.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right