Лікар Психолог Степанюк Оксана Юріївна на Doc.ua

Степанюк Оксана Юріївна

Лікар спеціалізується на психології. Займається лікуванням розладів адаптації у дітей, різного ступеня вираженості; синдрому дефіциту уваги і гіперактивності у дітей; порушенням емоційної сфери у дітей, а також тривожних розладів у дітей та дорослих

Наукові роботи:

• «Людіоманія та її вплив на сексуальне і сімейне життя» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. Випуск №1 ст. 38, (2012)
  • «Вплив їжі на відчуття щастя у людини» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. Випуск №1 ст. 38-39, (2012)
  • «Застосування методів кольоротерапії при корекції стресових станів» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. Випуск №2 ст. 94-96, (2012)
  • «Психогігієнічні аспекти корекції неврозів у дітей »Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. випуск №2 ст. 75, (2013)
  • «Психогігієна в роботі з гіперактивними дітьми за допомогою фітотерапії» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. випуск№2 ст. 75-76, (2013)
  • «Психогігієнічні аспекти роботи з гіперактивними дітьми» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. випуск №2 ст. 76-77, (2013)
  • «Вивчення характеріологічніх особливо жінок, діти якіх мають онкозахворювання» Український науково-медичний молодіжний журнал, спец. випуск№2 ст. 191-192, (2013)
  • «Вербально-фізіологічні методи оцінювання стану здоров’я та стилю життя студентів із використанням інформаційно-комп’ютерних технологій та мобільних медичних гаджетів» Медична інформатика та інженерія. - № 1. – С. 65-66, (2016)
  • «Мобільні інформаційні технології для комплексного оцінювання та стабілізації показніків ментального здоров'я» Біомедична інженерія.- №4. -С.30-33, (2017)
  • «Інтелектуальний мобільний навігатор для комплексного аналізу та покращення ментального здоров'я молоді» Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров'я: Тези доповідей ХXІV міжнародної науково-практичної конференції, ч.III / під ред. Проф. Сокола Є.І. - Харків, НТУ «ХПІ», С.32, (2016)
  • «Інтелектуальна персоніфікована система мобільного здоров’я» Теоретичні та прикладні аспекти комп'ютерних наук та інформаційних технологій: Матеріали II міжнародної науково-практичної конференції TACSIT-2017 / Под рід. Жалоби-Бандурово І.С. - Сєвєродонецьк: Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, С.82-85, (2017)
  • «Програмний модуль для трівалого дослідження серцево ритму з Використання медичного гаджета MioFuse та мобільного додатка MioGO» Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров'я: тези доповідей XXV міжнародній науково-практичній конференції MicroCAD-2017 р. В 4ч. Ч.III. / Под рід. Проф. Сокола Є.І.-Харьків: НТУ «ХПИ» .- с.96, (2017)
  • «Інформаційна мобільна технологія для адаптивного дослідження стану здоров’я людини» Проблеми інформатики і моделювання: тези конф, ХПІ - с.33, Одеса, (2017).

Освіта

• Национальный медицинский университете им.А.А. Богомольца, медицинская психология, (2014)

Курси

• Арт терапія в роботі психолога з особистістю і групою, Київ,(2012-2013)
  • Арт терапія. Базовий курс, Київ,(2012-2013)
  • Навчально-практичний проект « Арт-калейдоскоп. Любов і відносини » ;, Київ,(2013)
  • Основи психосексуального розвитку і функціонування особистості: теорія і практика консультування, Київ,(2013-2014)
  • Актуальна допомогу населенню по подоланню наслідків травматичних подій, Київ, (2014)
  • Біль втрати, пошук ресурсів, Київ, (2014)
  • Базові навички медіатора , Київ, (2015)
  • Практик по запобіганню та лікуванню ПТСР, Київ, (2016)
  • Корекційні програми по роботі з чоловіками і жінками, як інструмент попередження насильства в сім'ї, Київ,(2016)
  • Школа дитячої психотерапії: діагностика, корекція, консультування, Київ, (2017)
  • Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання, Київ,(2017)
  • Сертифікат про підвищення кваліфікації « Підготовка працівників соціальної сфери з питань запобігання домашньому насильству » ;, Київ,(2017)
  • Репродуктивне здоров'я та відповідальна поведінка учнівської молоді, Київ, (2018)
  • Мистецтво діалогу через ненасильницький спілкування, Київ, (2019)
  • Тренінг для фахівців соціальної сфери та психологів з питань психологічної реабілітації населення, постраждалого внаслідок конфлікту, Вінниця,(2019)
  • Впровадження програм для осіб, які вчинили домашнє насильство, Львів, (2019)

Виконувані процедури

• Індивідуальне психологічне консультування
  • групове консультування
  • Діагностика розвитку згідно віку
  • Розробка і реалізація програм індивідуальної корекції
  • Визначення готовності до школи
  • Робота з дитячими психосоматичними захворюваннями
  • Робота з емоційними і поведінковими труднощами у дітей
  • Робота з підлітками
  • Професійна орієнтація випускників
  • Робота з переживаннями втрати або горя у дорослих
  • Робота з психосоматичними захворюваннями у дорослих
  • Робота з тривожними розладами у дорослих різного ступеня вираженості
  • Робота з темою відносин, робота в паре
  • Робота із запитом на самореалізацію і поліпшення самооцінки
  • Робота з темою домашнього насильства
  • Робота з психологічними травмами, викликаних різними життєвими обставинами

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Єлизавета 16 Травень 2023
Марина 14 Лютий 2023
Чудовий спеціаліст. Мені зустріч дуже сподобалась
Наталия 26 Листопад 2021
Руслана 12 Червень 2021
Дарья 23 Січень 2021
Было приятно и комфортно общаться с доктором. Буду продолжать посещать психолога.