Лікар Дерматовенеролог Йосипчук Оксана Леонідівна на Doc.ua

Йосипчук Оксана Леонідівна

Лікар дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії Йосипчук Оксана Леонідівна має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, плазмоліфтинг обличчя і волосистої частини голови, мезотерапію обличчя, волосистої частини голови, ботулінотерапію верхньої половини обличчя, кріомасаж, дермабразію, дарсонвалізацію, дерматоскопію, ін'єкційні методики для лікування келоїдних рубців.
  • ПАЦ- курси підвищення кваліфікації, Львівський державний медичний університет: (2000, 2005, 2010, 2016)
  • Сучасна діагностика і лікування секс-трансмісивних захворювань, Львівський держ мед. університет (2006)
  • Невідкладні стани, Рівне (2009)
  • Контурня пластика, Київ (2011)
  • Ботулинотерапія, Київ (2016)
  • Косметологія, Львів (2016)

/r/n

• Асоціація дерматовенерологів України

/r/n

• плазмоліфтінг обличчя і волосистої частини голови;
  • мезотерапія обличчя, волосистої частини голови;
  • ботулінотерапія верхньої половини обличчя, пахвові гіпергідрози;
  • контурна пластика губ, особи (носогубний трикутник, міжбрівна складка, зморшки навколо очей);
  • кріомасаж;
  • дермабразія;
  • дарсонвалізація;
  • дерматоскопія;
  • ін'єкційні методики для лікування келоїдних рубців.

Електрокоагуляція, радіохвильове видалення, кіодеструкція і механічне видалення:

• папилом;
  • кератом;
  • бородавок;
  • гострокінцевих кондилом;
  • контагіозного молюска;
  • пігментних невусів.

Освіта

• Ивано-Франковская медицинская академия, лечебное дело (1994)
  • Львовский Государственный мед. университет, Специализация дерматовенерология (1996)

Курси

• Невідкладні стани, Рівне (2009)
  • Контурня пластика, Київ (2011)
  • Ботулинотерапія, Київ (2016)
  • Косметологія, Львів (2016)

Участь в асоціаціях

• Асоціація дерматовенерологів України

Виконувані процедури

• плазмоліфтінг обличчя і волосистої частини голови;
  • мезотерапія обличчя, волосистої частини голови;
  • ботулінотерапія верхньої половини обличчя, пахвові гіпергідрози;
  • кріомасаж;
  • дермабразія;
  • дарсонвалізація;
  • дерматоскопія;
  • ін'єкційні методики для лікування келоїдних рубців.

• папилом;

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Елена 14 Вересень 2020
Владислав 23 Червень 2020
Мені дуже приємно знаходитися на прийомі, мені все розповіли, роз'яснили що мене цікавило, виписали зрозуміле направлення. Мене цілком все задовольнило, і якщо наступний раз, я захочу скористатися послугою дерматолога, то я звернусь саме до цього лікаря.
Анна 12 Березень 2020
Была первый раз на приёме у Йосипчук Оксаны Леонидовны, очень приятная женщина которая располагает и вызывает доверие. Осмотрела, объяснила назначила лечение,помогло или нет пока сказать не могу так как первый день. Но пока всем довольна. Пока все понравилось.