Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Сагінадзе Ніно Баталбіївна на Doc.ua

Сагінадзе Ніно Баталбіївна

Лікар проводить УЗД органів малого таза, УЗД-скринінг вагітних, спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням статевого розвитку, запальних захворювань органів малого тазу, кісти яєчників і т.д.

Освіта

• Тартуський університет, медичний факультет (Естонія) (1995)

Курси

• Курси спеціалізації з ендокринної гінекології, Харківська медична академія післядипломної освіти (2001)
  • Єурси з організації трансфузіологічної допомоги, ЛОСПК (2002, 2009)
  • Школа ендокринної гінекології, ПАГ, Київ (2010)
  • Атестація та присвоєння звання онкогінеколога (2012)
  • Майстер-клас з кольпоскопії шийки матки (2012)
  • ТУ з ендокринологічної гінекології. Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика (2012)
  • Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології (2012)
  • Передатестаційні курси та атестація з присвоєнням 1-ї категорії за спеціальністю онкогінеколог (2012)
  • Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології (2013)
  • Курси з ендоскопії при міжнародному центрі ендоскопічної хірургії, Клермон-Ферран, Франція (2013)
  • Курси спеціалізації з ультразвукової діагностики, Київ, НМАПО ім. Шупика (2014)
  • Науково-практична конференція «Відеоендоскопічна гінекологія та репродуктивна медицина – дві складові успіху» (2015)
  • Міжнародна конференція 9th ESIDOG/1st ISIDOG, Рига, Латвія (2015)
  • Семінар «Гармонія гормонів – основа здоров'я жінки», Київ (2016)
  • Майстер-клас «Мініінвазивна корекція вульво-вагінальної зони у жінок репродуктивного віку. Контурна пластика інтимної зони філерами» (2016)
  • Курс «Базові реанімаційні заходи», Київ (2017)
  • ПАЦ з онкогінекології (2017)
  • IX Міжнародна науково-практична конференція «Нові особи гінекологічної хірургії 2017» - «Сучасна хірургія матки: від гістероскопії до лапаротомії», Київ (2017)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні питання практичної онкогінекології», Київ (2018)
  • ПАЦ з ультразвукової діагностики (2019)
  • Практичний семінар «Організація трансфузіологічної допомоги в системі охорони здоров'я», Київ (2019)
  • ПАЦ з акушерства та гінекології.2019: майстер-клас "Мистецтво гістероскопії" за участю проф. G.Gubbini (2019)
  • Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології зі Stefano Bettocchi, Лаура Капушевої (2019)
  • Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної сгінекології "Пролапс та ендометріоз. Онкологія" (2019)
  • ТУ "Гінекологічний рак та вагітність. Діагностика,салгоритм лікування" (2020)
  • Майстер-клас «Актуальні питання у діагностиці CIN, метаплазія, вроджена зона трансформації» (2020)

Виконувані процедури

• Консультація акушер-гінеколога, онколога-гінеколога
  • УЗД скринінг вагітних
  • УЗД діагностика щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу
  • лапароскопічні та лапаротомічні операції в гінекології, онкогінекології
  • ведення вагітності
  • профілактика репродуктивного старіння

Лікування захворювань:

• порушення менструального циклу
  • болі в животі
  • болі в області попереку
  • болі під час інтимної близькості
  • здуття живота
  • набір зайвої ваги
  • акне
  • зайве оволосіння
  • коливання настрою
  • припливи
  • підвищена пітливість
  • вагітність, що не настає
  • невиношування вагітності
  • кровотеча зі статевих шляхів
  • запальні хвороби ОМТ
  • ендокринні порушення
  • захворювання шийки матки
  • доброякісні пухлини
  • онкологічні хвороби
  • порушення у перименопаузальному періоді
  • клімактеричний синдром

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Наталія 19 Квітень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, усім задоволені.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Альона 24 Січень 2024
Мені все сподобалося на візиті. Хотілось правда трішки більше інформативності, але в загальному все чудово пройшло.
Анна 01 Листопад 2023
Це найкращій жіночий лікар, в якого я була.
Вікторія 29 Жовтень 2023
Лікар супер, дуже добра, мені дуже сподобалась, видно що кваліфікований спеціаліст
Альона 18 Вересень 2023
Лікар хороша, гарно вислухала, оглянула, поставила правильний діагноз. Лікар відповідає своїй кваліфікації