Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Федоришин Микола Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Федоришин Микола Анатолійович

Федоришин Микола Анатолійович - професійний стоматолог хірург-імплантолог. Проводить хірургічні операції будь-якої складності під седацією або загальним наркозом для максимального комфорту пацієнта. Є експертом у проведенні кісткових та м'якотканинних пластик, видалення зубів різної складності, включаючи рухливі та не прорізані зуби мудрості, дентальної імплантації та операцій зі збереженням зубів. У своїй роботі використовує лише новітні технології та всесвітньовідомі методики. Спеціалізується на роботі з протоколами негайного навантаження All on 4 та All on 6.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Тетяна 19 Березень 2024
Дуже приємна обстановка, одразу сформували план лікування та прописали всі етапи. Лікар з добрими очима, створив комфортну обстановку і я зрозуміла що буду лікуватись тільки в нього. Зручно, що є куратор. Рекомендую!!!!!!
Нікіта 06 Лютий 2024
Яніна 15 Грудень 2023
Лікар все робив професійно, було неболяче, все зробили швидко, все було добре. Під час прийому лікар був дуже уважний, цікавився як я себе почуваюся, на наступний день теж передзвонив, поцікавився моїм станом