Лікар Отоларинголог Пархоменко  Микита Сергійович на Doc.ua

Пархоменко Микита Сергійович

Микита Сергійович - лікар отолоринголог, веде прийом дорослих та дітей від 4 років. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів. Також лікар проводить малі хірургічні операції на ЛОР органах (напр. розкриття фурункула порожнини носа та ін.).

Освіта

• НМУ ім. О.О. Богомольця. Спеціалізація НУОЗ ім. П.Л. Шупика (2021)
  • Проходив інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні N9

Курси

• Семінар практичних навичок хірургії на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Київ (2018)
  • Участь у XXII з'їзді отоларингологів України місто Дніпро (2019)
  • Участь у XXIII з'їзді отоларингологів України місто Одеса (2021)
  • Офлайн конференції на базі освітніх платформ Karl Storz та школи доказової медицини

Лікування захворювань

• Риніт (нежить)
  • Ангина

Виконувані процедури

• Лікування та діагностика лор-захворювань
  • Видалення сторонніх тіл з порожнини носа, вуха, глотки, гортані
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин
  •  Видалення сірчаних, епідермальних пробок

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Кіра 02 Травень 2024
Лікар сподобався, дуже професійний підхід, гарна консультація, отримали відповіді на всі запитання. Дякую!
Олена 29 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар гарно проконсультував, дав рекомендації по додатковому обстеженню, візитом до лікаря задоволена
Валерія 11 Лютий 2024
Добрий спеціаліст, гарно виконує свою роботу, мені допоміг з дитиною. На всі мої питання відповів, зауважень не було, задоволена роботою лікаря
Олександр 20 Грудень 2023
Все  добре пояснили, роз'яснили, показали.