Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Мажаєва Неля Володимирівна на Doc.ua

Мажаєва Неля Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог спеціалізується на діагностиці, консервативному і оперативному лікуванні гінекологічних захворювань. Здійснює хірургічне лікування: діагностичне вишкрібання, біопсію, кріодеструкцію, конизацию, лазерну вапоризації шийки матки та ін.). Лікує запальні процеси органів малого тазу, порушення менструального циклу, кісти, патологічний клімакс, безпліддя. Займається веденням вагітності, лікуванням генітального пролапсу. Завідуюча гінекологічним і акушерським стаціонаром ЦРЛ
  • Неля Володимирівна опублікувала 18 наукових статей в медичних виданнях

Виконувані процедури

• хірургічні втручання:
    • діагностичне вишкрібання;
    • полипектомія;
    • біопсія;
    • конізація;
    • кріодеструкція;
    • лазерна вапоризація шийки матки і ін.;
  • лікування патологічних процесів шийки матки, безпліддя, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, запальних процесів органів малого тазу;
  • ведення вагітності;
  • пренатальна діагностика;
  • УЗД;
  • лікування генітального пролапсу.

Перевірені відгуки про лікаря

95 Відгуки
Олена 26 Квітень 2024
Мені дуже сподобався цей лікар. Дуже приємна, розумна та людяна жіночка. Знає добре свою справу, сподобалося що можна було пройти обстеження у цього фахівця усе в комплексі й зразу отримати всю необхідну інформацію стосовно своєї проблеми.
Анастасія 02 Березень 2024
Все добре було. Дякую.
Юлія 08 Лютий 2024
У лікаря професіоналізм на вищому рівні, взагалі, усе дуже сподобалось, буду звертатись іще.
Анонім 24 Січень 2024
Людмила 13 Грудень 2023
Дуже гарний спеціаліст, відповіла на всі питання, провела консультацію, все сподобалось