Лікар УЗД-фахівець Волик Нелла Кузьмівна на Doc.ua

Волик Нелла Кузьмівна

Доцент, фахівець з діагностики стану жіночої репродуктивної системи і плода під час вагітності, в тому числі - при багатоплідній вагітності. Використовує 3D і 4D діагностику. Автор і співавтор понад 50 наукових робіт, 3-х патентів, 1 монографії, 3-х підручників з променевої діагностики
  • Автор і співавтор більше 50 наукових праць, 3 патентів, 1 монографії, 3 посібників з променевої діагностики
  • Член правління Української Асоціації спеціалістів ультразвукової діагностики
  • Доцент кафедри радіологїї НМУ імені О. О. Богомольця (1991-2006)
  • Доцент кафедри променевої діагностики НМАПО імені П. Л. Шупика (з 2007)
  • Науковий співробітник ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України» (з 2007)
  • Триразове стажування в Інституті Ультразвуку Томаса Джефферсона, США (1994, 1996, 1998)
  • Школа штрудерної ультразвукової діагностики - Доплерографія в акушерстві та гінекології

Освіта

• НМУ имени А. А. Богомольца (1989)
  • Клиническая ординатура в НМУ имени А. А. Богомольца (1991)

Курси

• Всесвітній Конгрес з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології, ISUOG (2012, 2014)
  • Всесвітній Конгрес з фетальної медицини, FMF (2013, 2015, 2016)
  • Міжнародна Асоціація ультразвуку в акушерстві та гінекології, ISUOG (2014, 2015, 2016, 2017)
  • Науково-практична конференція «Зустрічі професіоналів: материнсько-плодова медицина» (2015, 2016, 2017)
  • Щорічна науково-практична конференція Української Асоціації спеціалістів ультразвукової діагностики (2015, 2016)У
  • Участь в конференції «18-th World Congress in Fetal Medicine», Alicante, Spain (2018)
  • Участь в конференції « EASTERN EUROPEAN PROFESSIONAL MEETINGS: Ultrasound in OBSTETRICS\GINECOLOGY», Харків (2018)
  • Участь в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики» виступала доповідачем на тему «Безсимптомні знахідки в пост менопаузі: кого заспокоїти, кого моніторити, коли та як діяти», Одеса (2019)
  • Виступала доповідачем на конференції «Східноєвропейських зустрічах професіоналів. Материнсько-плодова медицина», Київ (2019)
  • Участь в конференції « 18-th World Congress in Fetal Medicine», Alicante, Spain (2019)

Участь в асоціаціях

• Щорічна участь в науково-практичній конференції Української Асоціації спеціалістів ультразвукової діагностики
  • Член правління Українського Допплерівского клубу
  • Член Міжнародної Асоціації ультразвуку в акушерстві та гінекології (ISUOG)
  • Член Всевітньої організації «Фонд Медицини Плоду» (FMF)

Виконувані процедури

• УЗД обстеження плоду з об'ємною реконструкцією в 3D/4D (на усіх термінах вагітності)
  • УЗД обстеження багатоплідної вагітностіз об'ємною реконструкцією в 3D/4D (на усіх термінах вагітності)
  • УЗД обстеження при патологічних станах плоду з розширеною доплерометрією, об'ємною реконструкцією плацентарного судинного пучка
  • УЗД обстеження жіночих тазових органів з об'ємною реконструкцією в 3D

Перевірені відгуки про лікаря

26 Відгуки
Юлія 14 Лютий 2024
Від візиту залишилося тільки позитивне враження.Все пройшло так як я і хотіла, лікар дуже хороша. Проконсультувала мене дуже добре, відповіла на всі мої запитання. Я дуже задоволена візитом.
Юлія 30 Листопад 2022
Лікарка чудова на мою думку та фахова людина. Рекомендую
Аноним 29 Грудень 2021
Аліна 17 Листопад 2021
Алена 21 Липень 2021
Дуже задоволена прийомом, без зауважень, рекомендую!