Лікар Невролог Натарова Людмила Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Натарова Людмила Анатоліївна

Лікар першої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується на лікуванні гриж без операційного втручання, допомагає відновитися після інсульту, займається лікуванням порушень в роботі судин мозку, усуває больові відчуття в спині, суглобах. Також в спеціалізацію Людмили Анатоліївни входить лікування головного болю, вертеброгенного больового синдрому, а також психосоматичних розладів
КДЦ Солом'янського району, філіал № 4
ул. Соломенская, 17на карті
Солом'янськийм. Палац Україна
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
32 Відгуки
Катерина 31 Липень 2017
Ну по началу я подумала, что она не сильный специалист. Я долго рассказывала, она просто слушала, а потом я поняла, что она реальный специалист и я была довольна ее работой. Она мне уделила целый час.
Олександр 29 Травень 2017
Вислухала, була уважна.
Алексей 25 Листопад 2016
Все отлично, доброжелательное отношение, понятно обьясняет
Ирина 07 Жовтень 2016
Очень хорошая доктор, с ней приятно общаться. Врач внимательно выслушивает пациента, отвечает на все вопросы.
Екатерина 04 Липень 2016
Все было хорошо, доктор понравилась. Назначили лечения, будем лечиться.
Юлия 06 Травень 2016
Врач профессионал своего дела, мне очень понравилось.
Михаил 04 Квітень 2016
Выслушала все мои симптомы, пожелания, с учетом моих пожеланий - выписала мне рецепт и лечение.
Кристина 04 Квітень 2016
Врач очень внимательная, выслушала, хорошо очень осмотрела, дала толковые советы, мы еще встретимся с ней, очень довольна доктором.
Кристина 05 Лютий 2016
Очень хороший врач. Очень квалифицированная, все рассказала, все понятно, доступно.
Лина 29 Січень 2016
Врач очень хорошая, выслушала все мои проблемы, дала дельные советы. Врач молодец. Очень хорошо подошла к решению моей проблемы.
Показати ще 8 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ