Лікар Ендокринолог Зелінська Наталія Борисівна на Doc.ua

Відгуки про Зелінська Наталія Борисівна

Доктор медичних наук
Наталія Борисівна займається лікуванням ендокринних хвороб у дітей та підлітків: захворювання щитовидної залози, патологія гіпоталамо-гіпофізарної системи, порушення статевого розвитку (затримка і випередженя, розлади статевого диференціювання, гендерна дисфорія), хвороби надниркових залоз (у т.ч. гормонально активні пухлини), синдром гіперандрогенії, аутоімунні поліендокринний синдроми, що супроводжуються ураженням декількох ендокринних залоз, патологія маси тіла: ожиріння, дефіцит ваги, патологія паращитовидних залоз, кальцієвого обміну, патологія росту, цукровий діабет, синдром гіпоглікемії, генетичні захворювання, що супроводжуються ендокринними порушеннями

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Анна 18 Квітень 2024
Дуже давно уже лікуємося саме у цього лікаря. Якщо потрібна допомога завжди звертаємося саме до цього лікаря. Лікар дійсно фаховий спеціаліст.
Володимир 16 Квітень 2024
Консультація дуже сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Алія 02 Квітень 2024
Лікар вищої категорії, дуже відчутно що лікар все розуміє і лікаря рекомендував інший лікар. Лікар найкращий дитячий ендокринолог, дуже сильний фахівець. Лікар дуже уважна, має гарний підхід до дитини, зразу бачить проблему, може вирішити проблему по мінімальному додатковому обстеженню. Дуже хороший лікар
Вікторія 26 Березень 2024
Лікар дуже добрий. До лікаря зверталися вже не перший раз, лікарем ми дуже задоволені. Раніше до лікаря зверталися зі старшою дитиною, лікар нам допоміг, тому звертаємося тільки до цього лікаря
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Даниіїл 19 Березень 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним.
Софія 05 Березень 2024
Дуже уважна, турботливий лікар. Гарний підхід до дитини, дитині дуже сподобався прийом. Консультація сподобалася
Артем 29 Лютий 2024
Прийомом залишилися задоволені, лікарка з досвідом, компетентна, все пояснила, дякуємо!
Ярослав 06 Лютий 2024
Дуже хороший лікар. Такого лікаря можна  рекомендувати усім. Дійсно лікар висококваліфікований спеціаліст. Дуже задоволені цим лікарем.
Емін 12 Грудень 2023
Мы доктора знаешь очень давно. Когда  я была ребенком, доктор меня тогда лечила, мы очень благодарны доктору. Сейчас мы тоже очень рады, что смогли попасть на прием  к этому доктору и если будет необходимо, будем обращаться в клинику только к этому доктору
Марія 16 Листопад 2023
Все сподобалось на прийомі. Все добре пройшло. Ми не перший раз звертаємося до цього лікаря, тому все супер.