Лікар Дерматовенеролог Ященко Наталія Борисівна на Doc.ua

Відгуки про Ященко Наталія Борисівна

Лікар проводить консультативний прийом, з метою діагностики захворювань використовує метод дерматоскопії. Видаляє утворення на шкірі апаратом «Сургітрон». Лікує захворювання сальних залоз, сверблячі дерматози (нейродерміт, свербець), хронічні дерматози (псоріаз, червоний плоский лишай, ін.), алергодерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів (дерматомікоз, кандидоз, оніхомікоз), вірусні захворювання шкіри (герпес, бородавки), бактеріальні інфекції шкіри (стрепто-, стафілодермія)
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Максим 03 Березень 2020
Была качественно и быстро проведена консультация.
Тетяна 15 Лютий 2020
Лікар Ященко Н.Б. уважно вислухала мене. Визначила діагноз, порядок лікування, порядок аналізів, призначила медикаменти. Ставлення до пацієнта відмінне. Звернуся до лікаря ще. Рекомендую іншим.
Ященко Наталія Борисівна 28 Лютий 2020
Доброго дня. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Згодні за Вами, наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Будемо раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я. Служба Контролю Якості медичного центру "ДокторПРО"
Ященко Наталія Борисівна 28 Лютий 2020