Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смоляр Наталія Сергіївна на Doc.ua

Смоляр Наталія Сергіївна

Лікар-дерматолог, здійснює лікування шкірних хвороб (вітіліго, грибок нігтів і шкіри, псоріаз, розацеа, себорея, вугрі, атопічний або себорейний дерматит, різнокольоровий лишай і т.д.).

Автор навчальних семінарів і майстер-класів для лікарів в міжнародному центрі естетичної медицини та особистісного росту “Lotus”

• Папіломовірусні захворювання: бородавки, родимі плями, родимки, папіломи, доброякісні утворення
  • Аутоімунні захворювання шкіри та нігтів: вітілінго, псоріаз, нейродерміт, атепічний дерматит, екзема, кропив’янка, розацеа, оніхолізис, склеродермія, акросклероз, червоний вовчак, алергічні васкуліти
  • Грибкові ураження шкіри та нігтів: лишай, епідермофітія, мікоз, кандидоз, трихофітія, мікроспорія та ін.
  • Паразитарні захворювання: педикульоз, короста, демодекоз
  • Захворювання волосистої частини голови: себорея, фолікуліт, алопеція
  • Шкірно-венерологічні захворювання: хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, уреаплазмоз, кондиломи та ін.
  • Профілактика передчасного старіння і погіршення стану шкіри

Освіта

• 2008 – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця – “Лікувальна справа”
  • 2008 – 2010 – Територіальне медичне об’єднання “Дерматовенерологія у м. Києві – інтернатура за спеціальністю “Дерматовенерологія”
  • 2010 – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (НМАПО ім. П.Л.Шупика) – спеціалізація з дитячої дерматологіїї
  • 2016 – НМАПО ім. П.Л.Шупика – спеціалізація з дерматовенерології
  • 2020 – НМАПО ім. П.Л.Шупика – спеціалізація з дитячої дерматовенерології

Курси

• 2009 – Консультативно-навчальний центр з питань косметології кафедри шкірних і венеричних захворювань Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця “Інститут краси” – курси підвищення кваліфікації
  • 2017 – НМАПО ім. П.Л.Шупика – тематичне удосконалення “Дерматоскопія в практиці дерматовенеролога”
  • 2018 – НМАПО ім. П.Л.Шупика – підвищення кваліфікації за спеціальністю “Дерматовенерологя”
  • 2019 – НМАПО ім. П.Л.Шупика – підвищення кваліфікації за спеціальністю “Дерматовенерологя”
  • 2021 – учасник семінару-тренингу з відпрацюванням практичних навичок “УЗД шкіри”, м. Київ
  • 2021 – учасник авторського куру з дерматохірургії Світлани Дячук, дерматоонколога Інституту дерматокосметології доктора Богомолець
  • 2021 – слухач курсу плазмотерапії в естетичній медицині та дерматології, A-plasma

Виконувані процедури

• Кріодеструкція бородавок, папілом, кератом
  • Радіохвильове та електрохірургічне видалення новоутворень шкіри
  • Кріотерапія
  • Дерматоскопія
  • Консультація дерматолога (оцінка скарг, огляд, дерматоскопія, встановлення діагнозу, призначення лікування)
  • Взяття зішкріба зі шкіри, нігтя, взяття матеріалу для ПЛР-дослідження, мікроскопічного та бактеріологічного досліджень

Перевірені відгуки про лікаря

60 Відгуки
Максим 22 Квітень 2024
Все було ідеально, не маю жодних зауважень, дякую.
Анастасія 09 Квітень 2024
Мені сподобалася лікарка, консультація та прийом в цілому, дякую.
Марина 27 Лютий 2024
На мій погляд, що лікар має досвід, гарно все пояснила, була уважна. Консультація сподобалася, планую звернутися до лікаря ще
Наталія 25 Січень 2024
Сподобався прийом у цієї лікарки, вона дуже уважна, все детально вивчила по моїй проблемі, зрозумілою мовою пояснила та надала рекомендації, я дуже задоволена, дякую.
Анонімно 25 Січень 2024