Лікар Стоматолог Смирнова Наталія Григорівна на Doc.ua

Смирнова Наталія Григорівна

Стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії Смирнова Наталія Григорівна має значний досвід роботи. Проводить консультативні прийоми для дорослих і дітей, лікування захворювань слизових порожнини рота, лікування пародонтологічних проблем.
  • Міністерство охорони здоров'я УРСР Київський медичний інститут управління охорони здоров'я м.Києва присвоєно кваліфікацію дитячого стоматолога (1987)
  • Атестація при Головному управління охорони здоров'я присвоєна друга кваліфікаційна категорія за профілем стоматологія(2005)
  • Атестація при Головному управління охорони здоров'я присвоєна перша кваліфікаційна категорія за профілем дитяча стоматологія (2005)
  • НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціалізацією дитяча стоматологія (2011)
  • Атестація при Департаменті охорони здоров'я, присвоєна друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю дитяча стоматологія (2016)

/r/n

• Асоціація стоматологів України

/r/n

• консультативні прийоми для дорослих і дітей;
  • лікування захворювань слизових порожнини рота;
  • лікування пародонтологічних проблем.

Освіта

• Киевский медицинский институт (1986)

Курси

• НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціалізацією дитяча стоматологія (2011)

Участь в асоціаціях

• Пародонтит

Виконувані процедури

• консультативні прийоми для дорослих і дітей;
  • лікування захворювань слизових порожнини рота;
  • лікування пародонтологічних проблем.

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Святослав 26 Листопад 2020
Врач очень понравилась, нашла подход к ребенку и он воспринял это не как поход к доктору, а как интересное путешествие. В дальнейшем планируем обращаться к данному специалисту. Очень остались довольны!