Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шарма Наталія Адамівна на Doc.ua

Шарма Наталія Адамівна

Акушер-гінеколог, займається проблемами жіночого безпліддя і супутніми порушеннями в жіночому організмі. Лікар володіє сучасними допоміжними репродуктивними технологіями. Проводить лікування різних патологічних процесів в жіночій репродуктивній системі

Наукова діяльність, друковані статті:

• «Особливості допоміжних репродуктивних технологій у пацієнток з мномлерованними анатоміями» - журнал «Здоров'я жінки» № 8 (54) ст. 182-185 (2010)
  • «Карциносаркоми матки етапи діагностики і лікування» - журнал «Здоров'я жінки» № 4 (110) (2016)
  • «Лейоміосаркома матки - принципи діагностики та лікування» - журнал «Здоров'я жінки» № 5 (111) (2016)

Освіта

• Тернопольский медицинский институт имени академика И. Я. Горбачевского по специальности «Лечебное дело» (1994)
  • Национальная медицинская академиюя последипломного образования имени П. Л. Шупика, интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» (1997)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования имени П. Л. Шупика, клиническая ординатура по специальности «Акушерство и гинекология» (2005)

Курси

• «Наукові основи управління в охороні здоров'я» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2005)
  • «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2006)
  • «Актуальні питання репродукції людини» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2008)
  • «Основи репродуктології» НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)
  • «Невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика, кафедра анестезіології та акушерської реанімації (2016)
  • «УЗД в акушерстві та гінекології» НМАПО ім. П. Л. Шупика,кафедра акушерства, гінекології та репродуктології (2016)
  • Учасник Програми французько-українського обміну фахівців в області охорони здоров'я і фармакології
  • Учасник школи ендокринної гінекології «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки» на базі ДУ Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України
  • Навчання на семінарі «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних і фітопрепаратів»

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • Радіохвильова терапія
  • Лазерна вапоризація
  • Аргоноплазмова вапоризація
  • Кріодеструкція
  • Конізация
  • Вакцинація від раку шийки матки
  • Ведення вагітності
  • Гістероскопія
  • Введення і видалення внутрішньоматкових спіралей

Перевірені відгуки про лікаря

163 Відгуки
Юлія 26 Березень 2024
Лікарка дуже ввічлива, делікатна, зробила обстеження проконсультувала, окреслила первинні призначення, я задоволена, дякую.
16 Січень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Даниіла 04 Січень 2024
Все чудово пройшло, гарний спеціаліст, чуйний лікар
Людмила 18 Грудень 2023
Все пройшло добре. Дуже приємний лікар, дуже комфортний, в цілому на всі питання відповіла, тому все добре і все влаштувало
Даниіла 14 Листопад 2023
Все було чудово