Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ратушняк Наталія Ярославівна на Doc.ua

Ратушняк Наталія Ярославівна

Консультація від519 грн
Досвідчений лікар-гінеколог здійснює комплексні огляди і діагностику захворювань жіночої статевої системи. Застосовуючи сучасні методики, доктор лікує запальні захворювання матки і придатків, інфекційні та бактеріальні хвороби, хронічні патології органів малого тазу. Призначає терапію гормональних порушень жіночого здоров'я
Відгуки
Про лікаря
  • Патогенетичні підходи до профілактики перитонеальних тазових спайок.
  • Аналіз патогістологічної будови ендометрія та міометрія у жінок хворих на міому матки.
  • Рецидивуючий вульвовагінальний кандидоз: актуальні питання. Особливості сучасного стану вульвовагінального кандидозу в Україні.
  • Сучасні особливості діагностики вагінального кандидозу.
  • Сучасні підходи в лікуванні невиношування вагітності.
  • Епідеміологічні особливості вульвовагінального кандидозу в Україні на сучасному етапі.
Освіта
  • 2007 - 2013: Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»
  • 2013 - 2016: НМАПО ім. П.Л. Шупика, інтернатура «Акушерство та гінекологія»
  • 2020 - 2021: Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, магістратура «Публічне управління та адміністрування»
Курси
  • • 2022: ТУ «УЗД в акушерстві та гінекології»
  • • 2022: Міжнародна фахова школа «Виклики в гістероскопії та шляхи вирішення можливих ускладнень»
  • • 2021: Україно-Турецький науково-практичний семінар Репродуктивне здоров’я, Анталія, Туреччина.
  • • 2021: «Міжнародний конгрес «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині»
  • • 2020: «Міома матки – епоха органозберігаючої лікувальної концепції»
  • • 2020: ТУ «Актуальні питання ендоскопії в гінекології»
  • • 2020: майстер-клас «Клінічні аспекти застосування сучасних внутрішньових систем»
  • • 2020: «Репродуктивне здоров’я молоді та підлітків»
  • • 2019: «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  • • 2019: «Майстер клас з ендоскопічної гінекології 2019» з міжнародною участю.
  • • 2019: «Офісна гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою»
  • • 2019: «Актуальні GuideLines гінекології, репродуктології, акушерства»
  • • 2019: «Жінка та гормональні ритми її здоров’я»
  • • 2018: «International forum on contemporary issues in obstetrics and gynecology»
  • • 2018: Німецько-Український конгрес «Інноваційні технології у гінекології, мамології та естетичній медицині»
  • • 2017: Репродуктивне здоров’я жінки 40+

Послуги