Лікар Акушер-гінеколог Попова Наталія Юріївна на Doc.ua

Попова Наталія Юріївна

Доктор володіє повним обсягом акушерсько-гінекологічних втручань. Проводить консультативні прийоми по профілактиці, діагностиці та лікуванню гінекологічних проблем у пацієнток. Проводить терапію гормональних розладів, надає психологічну і фізичну підтримку при підготовці і під час пологів
  • Вища кваліфікаційна категорія за фахом акушерство і гінекологія (2010)
  • Підтвердження вищої категорії з акушерства та гінекології (2015)
  • Спеціалізація «Організація і управління охороною здоров'я» на базі кафедри організації охорони здоров'я Луганської міської медичного університету (2011)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі кафедри радіології Донецького державного медичного університету ім. Горького (2015)
  • Робота в Національному проекті «Здоров'я матері і дитини» (2009)
  • Тематичні курси «Кольпоскопія в діагностиці патології шийки матки. Рак шийки матки» (2008)
  • Тематичні курси «Основи гістеро- і лапароскопії в акушерстві та гінекології. НМАПО ім. Шупика м Київ (2008)
  • Тренінг «Служба клінічних досліджень фармацевтичної компанії. Належна клінічна практика GCP» (2015)
  • Тренінг-курс «Інтегровані аудити. ISO 9001:2008, ISO 19011:2011, на базі ІП «СЖС Україна». Сертифікат з можливістю проведення інтегрованого аудиту (2015)
  • Тематичні курси «Сучасні підходи до лікування аномальних маткових кровотеч» (2015)
  • Тематичне удосконалення «Питання ендокринної гінекології», «Вагітність високого ризику» (2015)

/r/n

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Призначення схеми лікування

Освіта

• Учеба в Луганском государственном медицинском университете, факультет «Лечебное дело» (1997)
  • Интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» на кафедре акушерства и гинекологии ФПДО Луганского государственного медицинского университета на базе Луганского центра охраны материнства и детства (1999)

Курси

• Вища кваліфікаційна категорія за фахом акушерство і гінекологія (2010)
  • Підтвердження вищої категорії з акушерства та гінекології (2015)
  • Робота в Національному проекті «Здоров'я матері і дитини» (2009)

Лікування захворювань

• Ерозія шийки матки