Лікар Кардіолог, Сімейний лікар Новікова Наталія Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Новікова Наталія Віталіївна

Лікар другої категорії
Сімейний лікар. Консультує дорослих і дітей від 6 років. Проводить профілактику, діагностику та лікування гострих респіраторних вірусних захворювань і їх ускладнень, захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, дихальної системи та багато інших.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Ірина 08 Березень 2024
Чудово пройшов візит. Лікар все доступно пояснив, все чітко розказав. Дуже чудовий, прекрасний, професійний лікар.
Володимир 09 Січень 2024
Все чудово було. Прийняли добре. Лікар кваліфікований фахівець. Все детально і скрупульозно оглянула. Зробили аналізи та отримали результат.
Владислав 30 Листопад 2023
Прийом сподобався.
Тетяна 20 Березень 2023
Зоя 03 Січень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримала професійну консультацію з детальними поясненнями. Візитом залишилась повністю задоволена і моя подяка їй за професіоналізм. За потреби звертатимусь саме до неї. Рекомендую.
Нина 02 Лютий 2022
Дуже задоволена прийомом, лікар дуже чемний, дуже приємний, дуже турботливий, запитав про все. Залишилось дуже гарне враження по лікарю та прийому.
Денис 26 Січень 2022
Елена 05 Січень 2022
Елена 20 Грудень 2021
Хороший доктор, с пониманием отнеслась к проблеме, провела УЗИ сердца, дала рекомендации что делать дальше и как проводить лечение. По назначениям доктора я пропила лекарства и уже через пару дней практически ничего не болит. Очень хороший, опытный специалист
Инна 03 Листопад 2021