Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Микитенко Наталія Миколаївна на Doc.ua

Микитенко Наталія Миколаївна

Лікар спеціалізується на лікуванні інфекційно-запальних захворювань в гінекології, діагностиці та лікуванні патології шийки матки, гормональних порушень. Консультує з питань вагітності та планування сім'ї. Автор 5 наукових публікацій, призер науково-практичних конференцій молодих вчених. Учасник щорічних з'їздів і конференцій в медицині.
  • Клінічний центр м. Ніш, відділення акушерства і гінекології, Сербія (2006)
  • Передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», НМАПО ім. П. Л. Шупика (2011)
  • Стажування з акушерства та гінекології, НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)
  • ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології», НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)

/r/n

• Розширена відеокольпоскопія
  • Біопсія шийки матки
  • Внутрішньоматкова гормональна терапія
  • Діагностика, профілактика і лікування захворювань шийки матки
  • Діагностика, профілактика і лікування запальних і інфекційних захворювань матки
  • Діагностика, профілактика і лікування ендокринних захворювань
  • Амбулаторне спостереження вагітності

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, лечебный факультет. Стипендиат Верховного Совета Украины (2006)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования им. Шупика, интернатура по специальности акушерство и гинекология (2009)
  • ГУ «Институт педиатрии, акушерства и гинекологии Национальной академии медицинских наук Украины», клиническая ординатура (2014)
  • Специализация по ультразвуковой диагностике, НМАПО им. П. Л. Шупика (2016)

Курси

• Клінічний центр м. Ніш, відділення акушерства і гінекології, Сербія (2006)
  • Стажування з акушерства та гінекології, НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)
  • ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології», НМАПО ім. П. Л. Шупика (2014)

Участь в асоціаціях

• Амбулаторне спостереження вагітності

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Майя 15 Вересень 2021
Мені дуже сподобалася консультація, все було чудово та зрозуміло. Лікар все доступно пояснила.
Виктория 07 Липень 2020
Лікарка дуже сподобалась, уважно провела огляд, ставила потрібні мені запитання та відповіла на мої, все детально пояснила та розповіла. Залишилась задоволена візитом